Sobotní ráno "se šarmem pařížanky"

sobota 10. března 2012
Venku je krásně, jsem vzhůru už od šesti, mám ráda dlouho sobotu! Svítí sluníčko, svítí mi do oka, ale nevadí mi to. Piju kávu, snídám a píštu tenhle článek. Už od čtvrtku jsem se dnešního rána nemohla dočkat. Mám novou knížku a moc jsem vám ji chtěla představit. Je tak úžasná, že jsem jí nemohla rozbalit ve čtvrtek, v tak obyčejný (pracovní) den. I když ve čtvrtek, jsem ještě nemohla vědět, jak úžasná bude...:)

Když jsem si o téhle knížce přečetla kdesi na webu, hned jsem věděla, že ji chci. Psali, že se prodává v buxu. Bux je druhým domovem mé mámy. Zavolám jí.

"Mami, nechystáš se teď někdy do buxu?"
"Právě jsem na cestě tam!"  
"Potřebuju nutně jednu knížku. Jmenuje se Se šarmem Pařížanky a napsala to..no to je jedno, to si nezapamatuješ, zavolej mi, až budeš v knihkupectví"
"Právě pro tu tam jedu" :)))

O tuhle knížku se nemůžeme dělit. Máme každá svoji!


 Jedna rada na závěr....
Pěknou sobotu!

10 komentářů

 1. zacalo se mi chtit vstavat, kazde rano zkontroluju tvuj blog, desne se tesim na novy prispevek!!! je to parada!! :***
  Knizku "parizanku" si poridim taky :)

  OdpovědětVymazat
 2. dekuju :*...slibuju, ze kazde rano na tebe bude cekat neco noveho :)

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě jsem velká ostuda, protože čtení knížek nevěnuji žádný čas, ale možná to chce jen čas a dospěji k tomu. A vidím, že i taková motivace v podobě článku, tohoto blogu je velmi nakažlivá a musím říct, že i fotky knihy S ŠARMEM PAŘÍŽANKY k tomu přispěji. Moc se mi líbí a slečně "pisatelce" budu držet palečky a mooooooc se těšit na další, fotky, články a mou novou závislost :-*

  OdpovědětVymazat
 4. Já tuhle knížku miluju od tý doby, co jsem četla její originální verzi. Když vyšla v češtině, udělala mi velkou radost.
  Už od 15 let se totiž s Ines naprosto ztotožňuju a je to má nejoblíbenější modelka.
  Skvělý článek'
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 5. Taky jí mám a taky jí miluju:-)
  Jana

  OdpovědětVymazat
 6. Taky máme s mamkou každá svoji, ale my dvě vůbec nevypadáme jako že jsme z té knížky vypadly. Na rozdíl od Olívky. S.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT