Living room

středa 25. července 2012
Momentálně jsme ve fázi budování snad finální podoby obývacího pokoje. Tak dlouho (skoro rok) jsme vybírali jídelní stůl, až jsme ho našli ve stodole pod nánosem prachu. Taky jsme se nemohli shodnout na konkrétním nábytku, pohovku nemáme doteď. Nejdřív jsme měli laminátovou podlahu, a pak koberec, který už nechceme...Jediné co zůstalo původní je výběr barev, šedá s bílou. Než jsme koupili komody a skříňky, měla jsem oblečení rádoby ledabyle pověšené na stojanu, dokonce i fotky jsem zkoušela "jen tak" přilepit na stěnu, prostě žádné rámování... Doteď tomu nerozumím, ale co u druhých vypadá jako nedbalá elegance a skvělě promyšlený design, u nás vypadalo jako velký bordel... :) Mám v živé paměti, když jsem svou mámu přesvědčovala, že až budu bydlet sama, tak nebudu mít žádný nábytek. Knížky budu mít vyskládané do komínků přímo na podlaze (samozřejmě mám knihovny) a oblečení, jak už jsem psala, na stojanu. Máma měla pravdu, jako vždy! Jak jste na tom Vy? Nábytek nebo všechno vystavit?

4 komentáře

 1. Ja preferujem minimum nabytku a donho to vsetko napchat :-) vystavene veci su lapace prachu a pri malych detoch aj tak maju kratku zivotnost takze u nas je vsetko skryte alebo 1,5 metra nad zemou :-) Adika

  OdpovědětVymazat
 2. Já mylím, že ta nedbalá elegance, kterou vídáme na fotkách, dá dost práce. Když se na fotku soustředíš, všechny barvy jsou sladěné, nebo je dokonce všechno oblečení jen třeba ve čtyřech barvách, které spolu ladí... atd. Což v reálu snad ani není možné. Nebo je, ale je to pak celkem nuda. Hodně věcí venku mám v kuchyni. Jednak mám malou kuchyni a jednak jsou to věci, které používám opravdu často. Navíc mi tak kuchyně připadá útulnější a zabydlenější. Ale chápu, že pro někoho je to nepořádek a spousta zbytečných lapačů prachu.
  Hezký den
  Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, stydím se :), fakt to aranžují?! ;) Protože kolikrát jsou v časáku fotky od nějaké známé osobnosti z bytu, a až tak sladěné to nebývá, ale máš pravdu v tom, že navěšet kde co, tam opravdu nelze. Což pak ztrácí smysl a skříň to nemůže nahradit. V kuchyni jsem si moc přála místo horních skříněk jen otevřené police, ale nakonec jsem se rozhodla pro uzavřenou variantu :). Moc děkuji za komentář :), těší mě Tvá reakce! Pěkný den, Jani. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT