Noir

čtvrtek 23. srpna 2012
Láká mě natřít jednu stěnu černou barvou. Asi nejvíc bych si to uměla představit v kuchyni, kde mám kuchyňskou linku v bílé barvě a tudíž by to nemělo působit tmavě. Naopak by se zvýraznil světlý nábytek.all photos via French By Design

A nebo je zde druhá varianta, mít to černé na bílém...tento nápad je úžasně originální a díky tomu, že se jedná o recept, je vhodný právě pro kuchyň.

6 komentářů

 1. vypada to velmi luxusne!!!moc se mi to libi
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co mě napadla černá stěna, nepřemýšlím nad ničím jiným! :)

   Vymazat
 2. Olivko sakra, to mi povídej!!! Moje drahá polovička by to asi neunesla, navíc sluneční parsky nám do interiéru zrovna nejdou. Ale v práci jsme se odvázali - máme jednu obří stěnu černou + kombinaci bílého nábytku a spoustu barev a vůbec to smutně nepůsobí! V kuchyni pak pás tabulovkou na kreslení křídami + bílá a neonově zelená = bomba! Hold kdo se bojí, černou mít nebude:-D. Pokud se tak stane, chci vidět prosím foto!;-)
  Krásný den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuchyň je mé království, takže když to unesu já :), drahá polovička to snese taky :)). Jestli jsem ho nakazila vášní pro vintage, černá zeď bude brnkačka :)). Spíš se mi jedná o to, že je kuchyň teprve rok zelená :). Nad tabulovým nátěrem taky uvažuju, ten by se mi hrozně líbil a to třeba i do předsíně. Jéé, to jsi mě opravdu navnadila :).

   Pěkný den!

   PS: Velký "like" tvé ložnici!!! Ta okna, ach!

   Vymazat
 3. Mám jednu stěnu v kuchyni tak zvláštně hnědou a v kombinaci s bílou vypadá skvěle.
  Černou jako takovou ráda nemám, ale toto vypadá dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám čas to vstřebat, hned tak malovat určitě nebudeme :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa