Stamp

středa 1. srpna 2012
Jako malou mě bavilo hrát si s razítkama. Barvu jsem měla až za ušima, o to víc jsem byla nadšená. Teď bych moc chtěla tato razítka a obtiskla bych je od radosti na vše!!! :) Kdyby se namáčely  třeba do barvy na textil, mohla bych si vylepšit tričko, některou zeď by to taky asi neminulo...
Koupit si je můžete tady. Já si je objednala, tak Vám pak napíšu, jak dlouho trvalo doručení, zda mi vůbec něco doručeno bylo ;)...a tak dále. :)

6 komentářů

 1. Já razítka miluju!!! Kupovala jsem si nějaká ne Ebay, ale na Etsy je úžasný výběr! Jsem zvědavá, co na ně budeš říkat, až dorazí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to mě vůbec nenapadlo mrknout na Ebay. Já jsem na tyhle narazila spíš náhodou, než že bych je cíleně hledala :). Jaká razítka sis pořídila ty (jestli můžu být zvědavá)?

   Vymazat
 2. Jůůů - a už žádné odkazy, prosím :-) !
  Etsy vůbec neznám, můžeš prosím event. napsat nějaký post o tomto e-shopu, jak se tam nakupuje a tak ? Jen nápad ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není problém, můžu o etsy něco napsat. Na mě to působí, že to funguje jako náš Fler. :) A prosím tě, jak mám dělat články a inspirovat a zároveň nedávat odkazy?? ;)) <3 Já vím, že je to velký lákadlo. Ale jaký to je pro mě, když články chystám a sjíždím toho tolik, že bych na to musela mít třicet zaměstnání ;)))

   Vymazat
  2. Já vííím :-) jen mě stojíš moc peněz :-))))) , ale tenhle blog je super, těším se vždycky na nový článek - jo a tyhle razítrka jsi vykoupila :-) , jsou "sold", chjo ...

   Vymazat
  3. Já ti moc děkuji, za milý komentář. Strašně jsi mě potěšila! :) A budu se snažit, šetřit tvou peněženku :) a vymyslím nějaké věci za pár kaček a hand made :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO