Autumn inspiration

pátek 5. října 2012
Řekla bych, že podzim je nejúrodnějším z ročních období, co se týká přírodních dekorací. Ráda si doma dekoruji podle toho, co zrovna příroda nabídne. Baví mě sbírat šípky, jeřabiny a jiné bobule, které buďto nechám na větvičce a dám si je do vázy, nebo bobule oberu a navlíkám na drát. Ten pak tvaruji do různých podob a hotové dekorace pověsím do okna, nebo položím na stůl jakou součást výzdoby.  Tady je malá inspirace, jak si přinést trochu podzimu také domů. Kukuřice a okrasné dýně nastříkané zlatou! 
11 komentářů

 1. Krásné! Hlavně mě na tom přitahuje fakt, že zatímco na těch stránkách to nabízejí za 450Kč, tak si to člověk dokáže doma udělat sám, ještě z toho má radost a jediné peníze, které investuje jsou do spreje:)
  Máš nějaký tip na sprej, který dobře drží a je i cenově přijatelný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Kim, používám stále ty stejné, na všechno. Ty, kterými jsem stříkala i zvířátka. Značka PRIMA, odstíny RAL a kupuju je v drogerii TETA, stojí kolem stovky...

   Vymazat
 2. Juch to je krása! Já jsem loni barvila žaludy na zlato a dělala jim stříbrnou glitrovou čepičku a vypadalo to úžasně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zas barvila čepičky na zlato a dovnitř dávala červený dřevěný korálek :) a bylo to ozdoba do adventních věnců :) a hezky taky vypadalo natřít šišku na bílo a konečky "střapečků" jsem glitrovala stříbrnou, svíčky to pak rozzářily! :)

   Vymazat
 3. Nadhera! A vyzera to naozaj luxusne... Adika

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím tě, to mi pak napiš kolik jsi těch šípků ulovila...protože já fakt neměla štěstí! :)

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem zvědavá, taky jsem měla taková "vychytaná" místa, na která byl léta spoleh....nic tam není!

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT