Bath accessories

úterý 30. října 2012
Koupelna je další z místností v našem bytě, která není dotažená do konce a ještě v ní toho moc nemáme. Chybí úložné prostory a prozatím mám všechnu kosmetiku v proutěných koších, ale až na to příjde...tak se rozšoupnu! Trocha inspirace... via

Myslím, že v koupelně by se rovněž nemělo zapomínat na dekorace, včetně květin. Kdo má to velké štěstí a má v koupelně okno, tomu upřímně závidím, protože po živých rostlinách právě tam velmi toužím. Do koupelny bez oken je pak řešením široká škála umělých květin. V té naší není zrovna místa nazbyt a nemůžu si tedy dovolit zabírat místo "zbytečnostmi", ale něco málo si dovolit můžu. Navíc proč mít sprchové gely v nevzhledných plastových obalech, když je můžete přelít do nádherných skleněných flakonů, to samé platí pro vatu, líčidla, odličovací pomůcky...

6 komentářů

 1. Krásná inspirace, já mám taky velkou slabost pro všechny ty flakonky a malé krabičky v koupelně, leč naše stávající koupelna je tak malá, že si musím nechat zajít chuť a počkat, až koupíme nový byt :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám opravdu pocit, že se svým velmi kladným vztahem k jakýmkoliv dekoracím by můj problém ani větší byt nevyřešil. Už začínám chápat proč má někdo osm ložnic a sedm koupelen ;)))

   Vymazat
 2. Kráása! V naší, snad už brzy teda naší, roubence, je veliká koupelna s oknem, tak se moc těším, jak to tam "vyšperkuju, ač se tam bude hodit asi spíš trošku jiný styl,.. Stejně taky ráda nakukuju všude... Díky!

  OdpovědětVymazat
 3. Mám vše v plastu kvůli dětem, ty dokážou udělat z koupelny jedno velké bojiště, tak nad těmito fotkami jen vzdychám a blednu závistí !

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT