H&M Home

středa 3. října 2012
Včera jsem "objevila Ameriku". Pátrala jsem po vázách, které moc chci, ale nemůžu je sehnat. Miluju tyhle výzvy, protože je stejně objevím a pak si je koupím! ;) No a při tom svém pátrání jsem narazila na norské stránky H&M a zjistila tak, že mají bytové doplňky. Kdo to věděl, ať ve čtení nepokračuje, ať nejsem trapná :)... Je to však stejně jedno, protože v Česku máme smůlu, nic takového, jako H&M bytové doplňky tady nemáme. Tak ať nejsem zklamaná sama. Koukejte se na to!8 komentářů

 1. Já H&M home miluju, bohužel k mé smůle. A někdy mě to pěkně s... co všechno u nás není, protože jsme malá kupní síla a bla bla bla... Moc se mi líbí hlavně svíčky v tmavých skleněných kalíšcích s bílým štítkem s černým textem, znaš?:-)
  Krásný den!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedostatečná kupní síla...na spojení těchto slov jsem hodně alergická. Dost často toto slyším i v porovnání Prahy s jinými městy...Občas někomu nedochází, že ta kupní síla, která tu není, si kupuje lístky na vlak, za které vyhodí majlant (např. jen kolik stojí Pendolino), aby si do té Prahy dojela "zanakupovat". Peníze vyhozené za lístky, které mohly být utraceny v tom konkrétním obchodě, kdyby tu byl! Takže, jak je to s kupní sílou, když to mnohým stojí za to, jet cca 400 km pro to si něco pořídit... :)

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. To jsi mi neměla ukazovat! Chci to všechno a budu si muset nechat zajít chuť, to je fakt nespravedlivé :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Simi, promiň, ale já v tom "prahnutí po té kráse" nechtěla být sama! :)))

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. No, tak je nás dost, kterým se to líbí, tak která pro to dojede??? ;):)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO

NOTINO