Inspirace pro váš byt

neděle 28. října 2012
Dnes bych Vám chtěla dát tip na tuto knížku. Je skvělá pro ty, kteří rádi "nahlížejí" do domácností druhých, kochají se a čerpají tak inspiraci pro vlastní bydlení. Je plná tipů a rad čeho se při zařizování držet. V neposlední řadě obsahuje nádherné fotografie originálních interiérů. Autoři čerpali z různých zdrojů, a to například i ze zahraničních blogů, takže možná narazíte na interiéry, které už jste zahlédli dříve.


Jedna rada (z tisíce, které v knize najdete) je od mé oblíbené Amy Butler:

"Dopřejte si ten luxus, těště se a buďte trpěliví - nakonec se všechno stihne. Pro mne není výzdoba domácnosti cíl, nýbrž neustále pokračující proces. Je to kinetický umělecký projekt."

A ještě tato:

"Nebojte se a pusťte se do malování dominantní stěny či natírání stolu nebo podlahy výraznou barvou. Nemějte strach, je to jako dát si ostříhat vlasy, není to na trvalo."
Carrie McCarthyová, spisovatelka

Pěknou zasněženou neděli a užijte si o hodinu delší den! ;)


11 komentářů

 1. Oliv, já se po...., tuhle knihu mám už snad měsíc vyhlídnutou, je úžasná a taky super drahá :-(. Měla jsem ji v ruce, ale asi napíšu Ježíškovi, protože holt penězi neoplývám :-)
  Pusu na neděli !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, financovala ji mámí ;) a my si ji se ségrou půjčujem ;). Ona je v knižním klubu a ještě jsme měly slevu 20% na výherní kupón, ale i tak to byla pecka. Ale je krásná. Za knížky se musí utrácet a ty teda napiš ježíškovi ;)

   Vymazat
  2. Já "zatím" listuju jen knížkou z IKEA, moc pěkná:
   http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00128980/

   a díky Le Simple jsem si koupila druhou skvělou _ Selbyho

   http://www.lesimple.sk/2011/01/selby-is-in-your-place.html

   tahle na mě fakt čeká, kochala jsem se v Palladiu, když jsme byli na bleskovýletě v Praze, no jasná volba :-) !

   Vymazat
 2. souhlasim s tim, ze zarizovani je proces:) ale hodne lidi to bohuzel nechape a strasne se nam divi, ze jako od srpna jeste neni vse hotove...:)
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od srpna? Bydlím ve svém (nově - jinak už jsem samostatná jednotka 15 let) 8. rok a stále je co dohánět a zlepšovat. Lidé jsou v tomto dost naivní :-)

   Vymazat
  2. Mám tu samou zkušenost s okolím a já můžu říct, že bydlíme rok a stále toho nemáme hromadu a každý říká, že asi bydlíme ve 100+1, když už nás to stálo tolik peněz a tolik času a pořád není hotovo...dávno si s tím hlavu nelámu. Nakoupit v jednom obchodě a zařídit vše honem honem není umění. Chci se vše promyslet, užít si to a kašlu na okolí! ;)

   Vymazat
 3. Musí to být skvělá kniha! Já jsem spíš na to procházení blogů, protože tam jednoduše najdu vše co potřebuji a nemusím utrácet za knihu :-) Ale kdybych ji třeba dostala, určitě bych se nezlobila :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluju blogy, ale občas je fajn sednout si s knížkou, udělat si pohodlíčko bez myši v ruce ;)

   Vymazat
  2. Přesně ! není nad to vykašlat se na chvíli na PC a udělat si pohodu s knížkou.
   Mmch - nějaký tip na bytový blog ?

   Vymazat
  3. Tipů je spousta, záleží co už sleduješ ;)

   Vymazat
  4. Právěže skoro nic bytového, včera jsem objevila "79", jinak nic.

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT