Prints

sobota 17. listopadu 2012
Včera dorazila jedna ze zásilek s novými plakáty do obchodu. Pokaždé si obálku nesu jako největší svátost a hrozně se těším až vše doma v klidu rozbalím. Tentokrát jsem měla radost ještě větší. Díky této nádherné zlaté známce (posledně byla na obálce jen obyčejná nálepka s čárovým kódem).


Jak už jsem psala dřív, je velká škoda, že se kouzlo posílání dopisů vytrácí. Dopisní papíry a ruční psaní nahradil mail. Krásu známek vystřídaly nicneříkající nálepky s čísly a proužky... Sbíráte známky, jen tak? Já si občas z doručené pošty v práci nějaké vyberu a schovávám si je.

Novinky... :)

Krásný víkend!

10 komentářů

 1. No tak ty jsou úžasné..... :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Psaní dopisů má své kouzlo :) jak jsme byla malá, psali jsme každé Vánoce a Velikonoce pohledy celé rodině, dopisy z tábora..... měla jsem strašně ráda to čekání na dopis, nebo pohlednici :) teď už to není ono, otevřít e-mail, kde je vše napsané na počítači :( mám ráda dopisy i kvůli ručnímu psaní :) z písma můžeme poznat i náladu, jakou měl odesílatel a nebo pečlivost, jak se snažil dopis vyzdobit :)chtěla bych, aby se ta doba vrátila :)) jinak obrázky jsou nádherné :) krásně barevné a pozitivní :)
  Pěkný den :))
  Jane

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s tebou, co se týká dopisů, souhlasím :)

   Vymazat
 3. Ten poslední kávičkový .... mňam ! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Skoda, ze jsi zvolila tohodle autora, ktery navic i kopiruje znamejsiho a dokonce primo ceskeho http://www.etsy.com/shop/handz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je to škoda? Líbí se mi tisky od visualphilosophy a nemám zaručenou informaci kdo koho kopíruje. Ty ano? Navíc nemají totožné plakáty. Vybírám pouze podle toho, co se mi líbí.

   Vymazat
 5. Zidle jsou uzasne, strasne se mi libi, ted uz jen musim presvedcit i muzskeho clena rodiny, který se na ne zatim moc netvari.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ony na tebe židle určitě počkají, než se mužský člen rozmyslí, že bez takovýchto obrázků to doma prostě nejde ;). Mně se to taky povedlo :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT