Splněná přání

úterý 25. prosince 2012
Včera večer jsem zjistila několik věcí....ta první je, že přání se skutečně plní! Vždycky jsem hrozně chtěla vědět, jak má oblíbená Agatha Christie psala své příběhy, jak vznikaly všechny ty promyšlené zápletky a jak se stane, že na to, kdo je vrah nikdy nepříjdu! :)


Za druhé, že "soupeřit" s mou nejlepší sestrou v balení dárků opravdu nemá smysl. Její ručně vyráběné vizitky k dárkům.... Ona vždycky ví, čím potěšit. Ví, že já a jeleni....hádejte co bylo uvnitř? :)Když jsem posledně kopala v dílně dědečka mého přítele poklady, našla jsem krásné staré klíče. A abych prý neměla všechny jen rezavé a řádně "opotřebované", tak mi můj drahoušek pořídil jeden nový, krásný, lesklý a třpytivý.... :*


Doufám, že Váš Štědrý den byl krásný, a že přesto, že Vánoce nejsou jen o dárcích, jste pod stromečkem přece jen něco vysněného našli! :)

4 komentáře

 1. Jasne sny sa plnia! Darceky krasne! Uzivaj vianocnej pohody... Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plní se a o Vánocích zvlášť! :) Děkuji, taky užívej! :)

   Vymazat
 2. Krásný klíček, ten ti musel udělat radost:))...a můj oblíbený Poirot s Marplovou mi teď dělají společnost při mé chorobě, dnes jsem skoukla už čtyři....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Udělal mi velkou radost! A Poirot s Marplovou mi dělají společnost celoročně :), mám jich plnou skříň! Já je raději na papíře :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT