Zlatá

čtvrtek 20. prosince 2012
Dekorace ve zlaté barvě a vůbec výzdobu laděnou do zlatých tónů jsem nikdy neměla. Letos jsem ji vyzkoušela poprvé díky zlatým žaludům, rolničkám. Původně jsem měla za to, že jsou to oříšky, ale oříšky obvykle nemají dubové listí :). V kombinaci se zlatým jmelím a nádhernou zlatou baňkou z Bella Rose tvoří krásné zážiší na kuchyňském okně. 
12 komentářů

 1. Já se hrozně těším na ty pro mě pravé Vánoce, jak si budu zdobit s úsměvem na tváři svoje bydlení. Ten úsměv chybí, ale stačí si vzpomenoout na pár super lidí, které kolem sebe mám .....Máš to vše tak moc krásné, i když já osobně raději stříbrné tóny......... ale všeobecně kouzlo vánoc má být neodolatelné a takové jako to vidím u TEBE .....TVÁ VĚRNÁ NOČNÍ ČTENÁŘKA :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji :), neboj taky se dočkáš a příští už budou určitě ve svém. Stříbrné fandím, ale té patří obývací pokoj :)! :))

   Vymazat
 2. Ty zlaté žaludy jsou moc krásné. Zlatá je zajímavá. Hezké dny. Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I tobě krásný předvánoční čas :) a děkuji za návštěvu! :)

   Vymazat
 3. Krásné zákoutí Olivko, zlatá se mi letos také moc líbí, tak ať se ti tam pěkně sedí u kafíčka :-)) pa Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji :) u kafíčka si na tebe vzpomenu! :)

   Vymazat
 4. Mne pride zlata velmi elegantna. Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím :), příští rok budu mít zlatou všude :D

   Vymazat
 5. Krásné, vánoční, elegantní, u mne vede chladná stříbrná (ale kterési Vánoce to byla právě zlatá a čokoládově hnědá kombinace).

  OdpovědětVymazat
 6. Máš fakt cit tak krásně si vse naaranžovat :) mně se občas stane, že si poridim nějakou dekoraci, která se mi pak už doma nelíbí.. Tobě se to asi stát nemůže , že!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockráát! :* Ale může se to stát, ale dám to pak k ledu a až mám nápad jak to naaranžovat, tak se s tím "nevhodným kupem" vytasím :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT