Novinky v La maison des petits bonheurs

čtvrtek 3. ledna 2013
Dovolte mi představit Vám NOVINKU v mém obchodě La maison des petits bonheurs. Zařadili jsme novou kategorii zboží s názvem Obrázky na objednávku. Jedná se o plakáty od visualphilosophy a v této kategorii máte možnost objednat i obrázky, které momentálně nejsou skladem. Zaručíme Vám tak, že do tří týdnů od data objednání Vám bude Vámi objednaný obrázek doručen. Více se dozvíte zde.all pictures via visualphilosophy

12 komentářů

 1. Tak ten s čajovou konvičkou je velmi lákavá nabídka, ale potřebovala bych nějaký do páru......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co tento... http://www.lespetitsbonheurs.cz/www-petitsbonheurs-cz/eshop/7-1-Obrazky-NA-OBJEDNAVKU/0/5/36-obrazek-DANISH-MODERN-KITCHEN ? :)

   Vymazat
  2. Na ten jsem už také koukala, ale spíše tento: http://www.lespetitsbonheurs.cz/www-petitsbonheurs-cz/eshop/7-1-Obrazky-NA-OBJEDNAVKU/0/5/35-obrazek-CATHRINEHOLM-BOWLS - ještě to předhodím doma a uvidíme :-)))

   Vymazat
  3. Budu se těšit a jsem zvědavá na konečné rozhodnutí! :)

   Vymazat
 2. Super, Oli, miluju kreativní novoroční nabídky:) A neplánujete k tomu začít dodávat i rámečky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvažovala jsem o tom :), ale pak zas nevím co komu bude vyhovovat...jaká barva, jaká velikost, s paspartou nebo bez... Udělám anketu ;). Skvěle na to sedí "ikeácké" rámky a to jsem si zas říkala, že tam si každý zajde sám. Udělám anketu prostě! :)

   Vymazat
 3. Já myslím, že zarámované by byly výhodou pro ty netrpělivé, co to chtějí hned doma pověsit a nemají blízko rámařství a Ikeu. Takže jsem pro rámečky:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za reakci! :) Já rámuju ráda sama, ale chápu, že nelze posuzovat metodou "podle sebe, soudím tebe". Myslím, že rámek zbytečně zvýší váhu a tím i poštovné... Ale na druhou stranu IKEA rámky jsou fajn a za dobrou cenu a ne každý má do IKEA blízko. V rámectví se to dost prodraží... :)takže tak. Každopádně díky moc! :)

   Vymazat
 4. Dva obrázky z La maison des petits bonheurs mi přinesl Ježíšek.:-) Dnes jsem s nimi šmejdila po bytě, hledajíc nejvhodnější místo, to si zajisté dovedete představit... :-) Ale při té příležitosti jsem si všimla zásadního rozdílu mezi rámem z IKEA a od sklenáře - sklenář mi tam dal antireflexní sklo. A tudíž při pohledu z větší dálky obraz v rámu od něj vidím, zatímco místo obrázku v rámku z IKEA jen zářící šmouhu. Ovšem cena a jednoduchost nákupu jasně hovoří pro IKEA, takže zatím sama nevím, jaký rám bude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na antireflex nedám dopustit! Kdysi jsem rámovala do klipů, jen sklo a čtyři sponky...a u těch právě bylo antireflex sklo! Teď jsme věšeli obrázky, které jsem rámovala do rámečků z IKEA a naprosto souhlasím...visí na zdi, která je kolmo k oknu a z určitých úhlů není nic vidět :(.
   Děkuji za nákup! :)

   Vymazat
 5. Dobrý deň, v polke decembra i po Vianociach som posielala mailík s otázkou, či sa dá objednať i obrázok od Laury Amiss, ktorý v obchodíku nemáte...doteraz žiaľ bez odpovede...môžete prosím na to mrknúť? Ďakujem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě moc mrzí....mail nedorazil, jinak bych určitě odpověděla! Můžete mi prosím znovu napsat na jana.duspivova@lespetitsbonheurs.cz

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa