Zlatá horečka

sobota 19. ledna 2013
Jsem se včera zase zasnila a plánovala ložnici. Takové plánování a snění, to je na celém zařizování bydlení to nejlepší. Baví mě hledat inspiraci a představovat si, jak se v tom musí bydlet.
Momentálně mám nějaké "zámecké období", co se doplňků, stylu a barev týká. Popadla mě zlatá horečka. Protože si ale myslím, že mě to zas přejde (pamatujete si na ložnici bílo šedou?? není to tak dávno), tak bych pro jistotu volila bílý základ. Myslím, že jsem našla lustr pro naši ložnici...Pro odvážné je i ve výraznější barvě ;)


A až budu mít jednou toaletní stolek, a já budu!, tak jsem si na něj už vybrala zrcátko......a zlaté budou pro jistotu zatím jen svícny!


Zároveň to s tím zámkem nechci přehnat a ráda bych tento styl odlehčila a kombinovala s něčím moderním. Proto jsem si objednala své vytoužené doplňky od Bloomingville, které prodává Nordic Day. Velmi stylový by byl i revolvér jako váza, ale ten nemají! :)
Co vy a zlatá?

5 komentářů

 1. Ahoj Oliví, no já nevím, na Vánoce jsem si koupila zlatobronzovou vázu a svícen, ale vůbec se mi teď nikam nehodí, tak jsou schované. Ale když se zlatou lehce doplní třeba B@W interiér tak to jo...Jinak já také miluji Bloomigville... dokonce si s nimi píšu a mám od nich papírové katalogy:-), které jsou překrásné... pěknou sobotu J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jůůů, napiš jim, že je taky miluju :)))

   Slibuji, že zlatou budu kombinovat velmi velmi jemně a s citem. Taky se jí tak nějak "bojím". Takže jen pár věcí. Proto jsem i upustila od lustru se zlatým a chci vše neutrální a hodně bílé a ve zlatém jen to, co se jednou dá strčit do šuplíku :)

   Vymazat
 2. Tak to se těším na fotky "new in". Já směřuju v týdnu do IKEA, už mám nějaký nakupovací absťák :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám největší nakupovací absťák, ale moje peněženka má taky absťák, který ten můj jen podporuje...bohužel :(

   Vymazat
 3. Já a zlato k sobě nepatříme. Zlatá horečka mne míjí obloukem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT