Blue...s

úterý 19. února 2013
Modré blues. Dnes budeme snídat u Tiffanyho .). Než budu jeho hrdou majitelkou, pcháá...víte, já blíženec, hlavu pořád někde v oblacích (vzdušné znamení, tím to bude) a celý život jako ve snu .), tak se na ně chci aspoň koukat... A nechci tím vůbec nic naznačit :)). Prostě mě baví rámovat stránky z časopisů, i když se jedná o reklamní stránky. Navíc jsem taky potřebovala nějak zakomponovat TU modrou v ložnici, která nás před dvěma roky nevím proč napadla!

A ano, origami mě pořád hrozně baví a origami jeřáb je to nejroztomilejší origami ze všech! Musím ještě pořádně dopilovat hlavu...

Hezký den a modrou oblohu nad hlavou!

14 komentářů

 1. Krásné :) Dej mi kousek svojí kreativity prosím! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji :), udělala jsi mi velikou radost. Měla jsem teď dlouho "tvůrčí" krizi :D, tak myslím, že jsem za poslední dny vyplýtvala veškerou nápaditost a zas budu nějakou dobu tápat! :) Ale ráda se podělím :), tak posílám :)

   Vymazat
 2. Modrá je dobrá... v kombinaci s bílou. Moc pěkné. Origami jeřába musím vyzkoušet, už několikrát jsem se do něho chtěla pustit, ale nějak mi to nešlo :( Oli, hezký den. Monika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skládala jsem to na koleni u telky a podle toho to taky vypadá, ale já na ně (jeřáby) vyzraju .)).

   Hezký den, Moni :)

   Vymazat
 3. O tom blíženectví mi vůbec nemluv a nad modrou ložnicí se musím smát:-D! Ale modrá je dobrá, rozhodně v Tvém podání! Koukala jsem na spoustu Tvých úžasných DIY příspěvků, které se tu množí jako houby po dešti. Můžeš mi prosím prozradit recept na čas a trpělivost?! Jen tak dále;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na modré ložnici není vůbec nic k smíchu :D ba právě naopak! Je to taková "špitálová" modrá :D. Děkuji za zařazení mých DIY příspěvků do kategorie "úžasné" :)) a čas je tehdy, když vstávám i o víkendu před šestou a do takových devíti můžu skládat, tvořit....a pak přes týden večer po osmé, až dovařím a domyju :D...někdy! :) A trpělivost? To nevím, tu jsem donedávna neměla! :)

   Vymazat
 4. Počkej,
  ale který z těch prstenů teda chceš? Není to matoucí?
  A nebo všecky tři?
  Vlastně proč ne, dyť ti zbude ještě sedm prstů?!? ... :o)
  Orizuru jsou výborní, vím vím - ta hlava, na tu se holt musí začít hned od začátku všecko pintlich rovně, jo jo, jinak je celá nakřivo a zmuchlaná, že?!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš, že já se zásadně rozhoduji mězi několika! Nikdy nemám jasno, tak takhle je mám pořád na očích a třeba si vyberu :). Na jeřábech popracuju, aby chudáci měli hlavy v pořádku! :)

   Vymazat
 5. Dokonalá fotka k dokonalému rámečku !
  Jeřáby musím taky zkusit, máš nějaké origami stránky pro blbé ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)

   A k jeřábům, ano, našla jsem lehoučký video návod http://www.origami.4fan.cz/?p=704

   Vymazat
 6. ty prstynky miluju!a takhle si ho urcite privolas!:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 7. Modrá je skvělá a s tou bílou se mi moc líbí, ...aspoň se v ložnici cítíte jako v nebi, ne???:-)) a já tě taky obdivuji ve tvém origami skládání...fakt:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to moc barevné...měla jsem se držet bílých zdí. Musím to vydržet a nějak se s tím vypořádat, ale já na to vyzraju .)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT