Větev

středa 6. března 2013
V neděli jsme byli zkontrolovat zahrádku a tahle větev se tam povalovala. Je z jabloně. Vzala jsem si ji domů do vázy (já vím, není to váza...je to zavařovačka za pět kaček z jednoho už neexistujícího bazaru...někdy Vám o něm napíšu) a doufám, že na ni budou lístečky dřív než venku na stromech. Jaro příjde co nevidět. Taky u Vás bylo včera tak krásně teplo?

8 komentářů

 1. Taky nutně potřebuju najít větev, co by na ní už konečně něco vyrašilo! Zavařovačky jsou stejně nejkrásnější. U nás je ráno pěkná kosa, ale přes den sluníčko. Pohodovou středu, papa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už měla tolik klacků ve vodě a pořád nic...snad budu s touhle úspěšná! :) Pěkný den, papa

   Vymazat
 2. Moc pěkná dekorace s ptáčkem :-) a ta zavařovačka je úžasná, jak píše Šárka, jsou nejlepší a za 5 korun .... hezký den Oliví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, za pět korun, nekup to?! Hezký den i Tobě :)

   Vymazat
 3. U nás doma vyrašily naprosto luxusně vonící hyacinty (vždycky je to jako překvápko z Kinder vajíčka - jaká bude asi barva květu ?) + klasická jarní řeřicha, takže o zeleň mám postaráno. A ano, dnes úžasných 14 st, juhůůů !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juhůůů, jaro je tady...je teplo a všechno raší! :))

   Vymazat
 4. Krásně teplo?
  Jsem ujela stovky kilometrů a nechala se vyvézt do výšky 1600 m n.m. a tam bylo dvanáct stupňů ... takže jo, teplo! ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hory v zimě, v březnu žádný hory! Jasný? ;) :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT