Na zelené vlně...

sobota 20. dubna 2013
Jaro je konečně tady a s ním i to "nejlepší" co může jaro přinést, vyjma alergie, jarní únava! Mám potřebu dopovat se vitamíny víc, než kdy jindy. Jsem posedlá zeleninou a bylinkama, mám chuť "se pást"...snad jsem ještě pořád člověk! Část mého včerejšího nákupu, ta zbylá nebyla o moc jiná, jen možná barevnější. :)
Mám pro Vás tip na jarní kopřivový čaj, a abyste se neošklíbali už když čtete název, dovolím si vypůjčit krásné a úžasné fotky, krásné a úžasné Moniky z blogu VINTAGELOVER. Kopřiva v jejím podání totiž působí jako ta nejlahodnější a nejchutnější věc na světě! Myslím, že vyfotit něco tak nedobrého, což kopřiva bezpochyby je, tak, že na to máte chuť, to je umění!
6 komentářů

 1. Olívko, Ty jsi krásnáááá a úžasnáááá :-) Moc ti děkuji. Takové ráno... chci se znovu probudit a znovu si to přečíst... Krásný den Olí ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-* bála jsem se, že se budeš zlobit za "ukradené" fotky :-*, ale fotíš krásně (můj sen), tak to musí všichni vědět! :-)

   Vymazat
 2. To je pravda, to Monika umí!! Já si ho teď taky dělám, dám si do něj ale trochu máty, aby se to dalo pít. hezký den Oliví :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umí fotit, fakt, že jo! Mátu miluju, hlavně s meduňkou a medem! :-)

   Vymazat
 3. to je krasny!!jaro je krasny, az na ty alergie no:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věříš, že i tu blbou alergii jsem ochotna přetrpět, hlavně, že už je JARO tady?! :-)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT