Svetlana Kozhenova

pátek 5. dubna 2013
Dnes postopadesáté o tom, jak obdivuji lidi talentované, úspěšné, schopné tvořit jedinečné kousky... Dnes o Svetlane Kozhenove a její porcelánové míse tvaru lilie v kubistickém provedení. Láska na první pohled a už napořád! Víte, že já a kubismus...


Mísu jsem si objednala z fleru, ale prodává také de-sign.cz. Nemůžu se dočkat až bude u mě a už jí vymýšlím místo, na kterém by se krásně vyjímala. Asi kvůli ní budu muset celkově změnit dekorace v obývacím pokoji. Kvůli Královně to ale udělám...! Je nádherná!

6 komentářů

 1. Tak to se těším, až nám pak ukážeš, jak se u vás zabydlela. Je to fakt královna:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že brzy dorazí. O víkendu kvůli ní budu vše přeorganizovávat :))))

   Vymazat
 2. Milá Olivko, tak já to shrnu...včera nám nešel internet dnes dopo pro změnu ani elektrika, takže jsem mimo blogovou mísu:-)) Moc gratuluji ke stovce, fakt vypadáš dost dobře a přeji ti nejmíň dalších 10x100!!! No a mísa je nádherná, jdu se k té šikulce hned kouknout, protože já kubismus také moc ráda. Tak pa a hezký víkend:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela ti i závidím to místo k bydlení nedotčené civilizací :D...někdy to asi musí mít něco do sebe, ale zas to nejde ruku v ruce s mým každodenním příspíváním na blog! :) Děkuji za gratulaci :) a i Tobě přeji hezký víkend! :)

   Vymazat
 3. Dost dobré ! Krásné tvary, takové mám ráda.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT