Bonjour!

pondělí 27. května 2013
Před několika týdny jsem někde na blogu narazila na hodinky s knírem a nápisem "bonjour". Musím mít všechno na čem je eiffelovka a bonjour. Začala jsem pátrat, googlit a našla je v tomto českém e-shopu, YES! :)Štěstí stálo při mě a já zároveň zabila dvě mouchy jednou ranou, protože už dlouho jsem si chtěla objednat kovové cvočky. Jedno DIY jste už mohli vidět na tyrkys svetru tady. Doposud jsem nenarazila na obchod, kde by měli tak velký výběr kovových ozdob. Už jsem byla rozhodnutá, že si je objednám z etsy, ale to se mi fakt nechtělo platit poštovné ze zahraničí kvůli pár plíškům.
O víkendu mělo bouřit a já se těšila na tvoření, protože mám pár nápadu, které se těším, až uskutečním. Víkend však byl slunečný a krásný a my ho raději strávili venku na zahrádce. Proto jen malá ochutnávka na co se v příštích dnech můžete těšit! :)
Zlaté a stříbrné, něco na džíny, něco na triko.....

7 komentářů

 1. Hodinky jsou parádní a hned kouknu na jejich nabídku. A jak je možné, že u vás svítilo sluníčko....u nás už čtvrtý den lije a lije:( pa :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já koukám, když dnes čtu, jak nikdo nemohl zahradničit. Já mám pihy a spálený nos :)!

   Vymazat
 2. Ty jsi prostě paní Colombová,
  najdeš
  všude
  všechno!
  Jsi nejlepčí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-*....nééé, Colombovou nikdy nikdo neviděl a já jsem, existuju, přísahám!

   Vymazat
 3. Šupr inspirace, cvočky ba džíny, asi taky vyzkouším, už teď se začínám potit a to je ještě nemám ani koupené..
  A knírové hodinky - boží!! Včera se u mě zastavila známá s knírovým šátkem na krku, málem odešla bez nej, ale hlídala si ho dobře ;) ne a ne mi ho nechat ;(

  OdpovědětVymazat
 4. jé, super:)
  Nedávno jsme je viděla i na votoči, ale myslim že za daleko víc, hehe.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa