Interiéry

úterý 11. června 2013
Dlouho zanedbávám příspěvky o bydlení a zajímavýh interiérech. Při čtení nového MB jsem narazila na dům dvou izraelských designérů. Při pohledu na jejich bydlení se mi tají dech a neměnila bych na něm jedinou věc. Popsala bych to slovy "Když bych v něm mohla bydlet, první den by mě samým štěstím trefil šlak...".


 vyfoceno z MB 07/2013

Dnes jsem si pro Vás připravila pár interiérů, ze kterých mám stejný pocit, a ve kterých by se mi moc hezky bydlelo. Je to naprosto nesourodý výběr, ale všechny spojuje útulno, originalita, spokojenost, hezký pocit, dýchá z nich "domov"....

  


Opět se projevuje má povaha blížence. Líbí se mi spousta stylů a každou chvíli by se mi dobře bydlelo v něčem jiném. Jednou je to byt ve starém domě s vysokými stropy a terasou, podruhé dům se zahradou. Jednou chci z okna koukat na protější domy, podruhé zas do zeleně přilehlé zahrady. Nutně potřebuji bydlení 100+1!

6 komentářů

 1. Tak to mám, Jani, naprosto stejně! Každou chvilku mě uchvátí něco jiného. Bohudík bydlení nejde měnit ze dne na den, a tak se většinou nápad uleží a vytříbí a pak z toho vznikne příjemná směsice toho nejlepšího, kterou pak realizuju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásně jsi to vystihla. Lépe bych to nepopsala! .)

   Vymazat
 2. Tvůj blog je jedno moje velké snění. :) Majda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj velký splněný sen jsou ty nejmilejší čtenářky na světě! Děkuji, Majdo!:)

   Vymazat
 3. Můj sen je byt se stometrovým sklepem,
  minimalistický byt
  plus mít všechno, co chci a mít to kam uklízet a odkud zas vytahovat ... :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT