Ve stáří....

neděle 16. června 2013
...budu velmi chic! Jsem se rozhodla, když jsem viděla tuhle paní. Lindu Rodin. Bývalou modelku, bývalou módní redaktorku Harper´s Bazaar. Je jí 64 a žije v New Yorku....a já chcu taky!

Jen nevím, jestli si kvůli tomu nechám zase narůst vlasy. To si asi ještě rozmyslím. Času je dost, jsem v půlce :) (tč. 32)!

12 komentářů

 1. No, já teda nevím, jestli bych zrovna takhle chtěla v šedesáti vypadat, ale rozhodně bych chtěla mít takový byt v New Yorku:) Jen ne s tolika krámy.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí se mi, jak je jiná, extravagantní a svá. Je k nepřehlédnutí! :) Mám ráda výrazné typy a lidi, co jsou osobnost! :)

   Vymazat
 2. Já na stáří plánuju, že budu mít úplně děsně zrzavý vlasy, po kterých už leta hrozně toužím. Jenže teď bych si musela svoje tmavě hnědý odbarvit a to nechci, takže už se těším, až mi zešednou:D Jen se obávám, že budu mít v šedesáti zadek jak almaru a postavu jak kredenc:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj popis tebe v šedesáti sedí na mě ve dvaatřiceti :D ;)

   Vymazat
 3. Nemůžu si pomoct, ale na 64 vypadá dost strhaně ...
  Pro mne je vzor Eva Jiřičná - naprosto fantastická ženská s datem narození 1939.
  Na této fotce je jí 70 a teda za mne wow !
  http://www.dezeen.com/tag/eva-jiricna/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale já přece nikde nepíšu o tom, kolik budu mít vrásek a jak budu strhaná. Ona je prostě a jednoduše chic! Vypadá na víc, než jí je, ale je stylová. O to šlo.... A Eva Jiřičná je překrásná! :)

   Vymazat
 4. To ako zostárneme máme dané geneticky a trošku to môžeme ovplyvniť aj spôsobom života. Ja mám tetu, ktorá má 62 rokov a schová do vačku akúkoľvek štyridsiatku. Len jej chýba ten Paríž. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když vidím svou maminku, tak na tom nebudu vůbec špatně ;), pokud budu po ní. A to od mala jsem, takže snad ok! :)))

   Vymazat
 5. Teda, ta má ale charisma! Civěla jsem na ní velmi dlouho :))).

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT