Blýská se na lepší časy...

sobota 27. července 2013
Rybka zas plnila přání. Respektive, miluju brože. Šperky obecně, ale pro brože mám slabost. Své první kousky jsem si koupila před pěti lety v Luhačovicích. Třeba na džínovém saku vypadají hrozně hezky a ráda je nosím. Letos jsem chtěla sbírku rozšířit, ale na nic pořádného jsem nenatrefila. A pak se to stalo! Ségra mi ukázala své nové úlovky ze Zlaté rybky a tak jsem tam hned na druhý den poslala mámí (otvírací doba je jak v holubníku a hlavně se vždy kryje s mou celodenní pracovní dobou :D). Pokyn zněl jasně, kup všechno co bude mít, co bys nosila sama a taky co bys nenosila, ale víš, že bych nosila já. 

A koupila!
 
Zlatá mašle (vlevo) se stala mojí favoritkou.

Štrasovou jsem vyvětrala jako první! :)

A sranda nakonec....ÚČET!

Teď si ještě koupím tohle! A co Vy, moje milé, nosíte brožky? Máte třeba skvosty po babičkách??

10 komentářů

 1. Sú nádherné:) Tiež rada nosím brošne, sú úplne iným šperkom ako napr.náušničky, pre mňa majú väčšiu "charizmu" a hlavne tie po babičke, tých mám asi päť a sú tiež moje naj!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vnímám to stejně. Moc hezky jsi to napsala. Brože jsou úplně jiným šperkem než všechno ostatní! :)))

   Vymazat
 2. Mamince velikou pochvalu ! krásné úlovky.
  Brože mám ráda, ale spíš si ulítávám na funky plackách:
  http://www.fler.cz/zbozi/listicka-264496

  Krásný víkend, já ve víru balení ...

  OdpovědětVymazat
 3. Instrukce mamince mě pobavily. :-) Zvládla to velmi dobře. Brože moc nenosím, ale kdysi jsem nosila. Mám jednu prastarou a jednu, co jsme si koupila před 8 lety. Když jsem pak četla nějaký dlouhý rozhovor s Madeleine Albright, tak jsem zjistila, že to budu muset napravit. Vlastně nevím, jestli četla nebo to bylo v TV, ale bylo to velmi zajímavé, takže děkuji za odkaz na knihu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mluvila o tom i u Krause :) a při tomhle úlovku jsem si na to vzpomněla :)

   Vymazat
 4. Přesně takovou chci pořídit dcerce.
  KLOBOUK

  OdpovědětVymazat
 5. Ja by som z felku brala tú modrú. Mamina má vkus to sa musí nechať. Tiež nosím, hlavne na riflovku ale aj svetriky, naučila ma to moja mamina. Pamätám si časy kedy brož bola podľa mńa totálne trapná a v živote by som si ju nedala...puberta... a teraz by som mamine celú šperkovnicu najradšej ukradla a nechala len lístok...byl jsem zde Fantomas... haha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to legrace, jak se vkus s věkem vyvíjí a móda taky. Kdybych si měla všechno schovávat na časy, až se to zas jednou bude nosit...to by byl "archív" :))))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT