Hřebíčky

pondělí 22. července 2013

Jooo, další důkaz toho, že i tak obyčejné věci, jako je hřebík, můžou mít styl... Nejsou báječné? Zlaté, trojúhelníkové...můj splněný sen. Teď se jen dostatečně soustředit na vesmír, aby vyslyšel, že je moc chci a zařídil "to nějak"...


PS: Téma jsem vybrala záměrně. Jakože poslední hřebíček do rakve je vrátit se po dovolené do práce! :) Tak když už vopruz, tak aspoň stylový! ;))

11 komentářů

 1. Tak ty jsou teda faaaaaakt hustý!!!!!!!!!! ;-) Hele, a nezničí se ta hlavička, když se do ní bude bouchat kladívkem??? Páč já včera bouchala do totálně nestylových, a půlku jsem zničila... No - jestli ono to nebude rukama spíš :-) :-) :-) Pa, pěkný den!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Luci, tak nad tím jsem vážně nepřemýšlela. Já nikdy hřebík při bouchání nezničila. Jako zkřivila, to jo, ale s hlavou se nic nestalo! :D

   Vymazat
 2. Poznatek z poslední doby - hřebíky jsou do dřeva, do zdi se vrtají hmoždinky - což je mi fuk a obcházím s kladívkem náš byt v pravidelných intervalech jak mlsná kočka :-) naposledy obrázky NY City (my love !)
  Good luck v práci, zlatíčko !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S hmoždinkama nakamarádím, na to mám "lidi" :D :))

   Vymazat
 3. Stylový vopruz se vždycky snáší líp :D. Hřebíčky jsou báječné, ovšem, brala bych stříbrnou vriantu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska bych si ty hřebíky tak nejraději natloukla přímo do hlavy! :))) Snad si brzy zvyknu, že prázdniny jsou fuč! :)))

   Vymazat
 4. Jééé, no super, tak já zatloukám "poslední hřebíček do rakve" dnes, návrat z dovolené včera o půlnoci a dnes v práci, fakt děsné :-) Asi si koupím pořádné a stylové hřebíky :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako vážně uvažuju nad tím si už nikdy dovolenou nebrat! :D Jsem tu pár hodin a můj stav je takový jako před dovolenou. Je po odpočinku!;))

   Vymazat
 5. Jasnéé :-) My chvíli uvažovali o přestěhování do Paříže, bylo tam krásně, ale ono má všechno i své zápory, bez práce by se tam asi žít nedalo. :-))

  OdpovědětVymazat
 6. Ty vypadají skvěle, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje.

  OdpovědětVymazat
 7. Co to "tam nahoře" hrát na to, že jsi hodná holka ... ?!?
  A já vlastně taky,
  takže: Haló, haló, prosíme si o dvě balení ... Moooooooooc děkujem. Konec nebeského vysílání.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT