Olívka goes to holiday

pátek 5. července 2013
Nejede k moři, jede do lázní. Zregenerovat se a zlepšit si dýchací ústrojí. Jede do lázní Luhačovice, které tolik miluje!
A protože prázdniny jsou príma, a i když spousta z nás už není ve škole, tak se těm dvěma měsícům v roce prostě vždycky bude říkat prázdniny, chtěla jsem Vám taky udělat radost. O prázdninách se musí dělat radost. Oni v hotelích rádi píšou, že je tam wifi. Pak se přijede na místo a wifi odjela (asi taky někam na prázdniny). Nechtěla jsem toto riskovat a chci pro Vás stále mít každý den příspěvek. Zároveň nechci nasázet příspěvky na týden dopředu a dělat "jako že nic". Proto mám pro Vás překvapení! Oslovila jsem několik mých nejmilejších blogerek, aby pro můj blog napsaly guest posty. Od zítřka se tedy můžete těšit na příspěvky "pokaždé odjinud". Já jim za to hrozně moc děkuji, ze všech příspěvků jsem víc než nadšená  a Vás to doufám bude také moc a moc bavit!


Tak pá!

13 komentářů

 1. Ja se tak tĕším ;-) díky...už jsem ti říkala, jak jsi úžasnĕ nàpaditá?!? Krásnou dovolenku přeju.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak na guest posty se moc těším! Je to supr nápad!

  OdpovědětVymazat
 3. Uzivaj a my sa tesime na prekvapko :-) Adika

  OdpovědětVymazat
 4. Oliv, krásnou dovolenou, Luhačovice jsou snové město, nemohlas vybrat líp !

  OdpovědětVymazat
 5. Jééé, tak si to užij! Pořádnou porci regenerace, ještě větší díl odpočinku, no a zopár zážitků!!! Ať se prázdniny vydaří! L.

  OdpovědětVymazat
 6. Oliv, přeji krásnou dovolenou a i léčbu. Luhačovice miluji a i celé okolí. Mám to tam proběhané i proježděné na kole a vždy tam byla dobrá parta na volejbal, která příjmala k sobě i turisty. :-) A těším se i na quest posty, dobrý nápad. A s tou wifi máš pravdu. Všude ji mají, ale pak....... no, pak nakonec člověk zjistí, že je to fajn bez wifi. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Super napad, jsem zvedava a tesim se! Uzijte si prazdniny :-) s.

  OdpovědětVymazat
 8. Těším se a přeji klid, doufám, že se ozve i Rosa.VOKOPKA

  OdpovědětVymazat
 9. Oli, krásnou dovolenou a odpočinek !
  PS: doufám že virtuální pošťák stihl doručit včas ;-)

  OdpovědětVymazat
 10. Oli, krásnou dovolenou a odpočinek !
  PS: doufám že virtuální pošťák stihl doručit včas ;-)

  OdpovědětVymazat
 11. V Luhačovicích jsem byla jako malá a moc ráda bych se tam podívala i jako velká.) Krásně si to, Oli, užij a pořádně se zregeneruj!

  OdpovědětVymazat
 12. HOLKY DÍKY MOC VŠEM! <3 Odpočívám, kávičkuju, hodně jím :D, ještě víc chodím, zhluboka dýchám, piju vodu z minerálních pramenůůůů :)) a užívám léta! A MYSLÍM NA VÁS! :)

  A jsem moc ráda, že se Vám nápad s guest posty líbí! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa