Milión psaní

úterý 6. srpna 2013
Psaní od Rosy mám několik. Upřímně si myslím, že jich nemám několik, ale mám jich fakt hodně. A taky upřímně Vám můžu říct, že jsem neskončila. Vždyť i teď mám zase jedno zadáno do výroby. :) Budu si je kupovat dál, protože když se mi něco líbí, neznám hranic!
Při prohlížení fotek posledních psaníček, které mi Rosa hned po ušití poslala, jsem přemýšlela, čím jsou výjimečné. Nejvíc proto od koho jsou. Jsou od nejmilejšího člověka co znám! Ke každé tašce šité Rosou Mitnik se váže příběh. Znám je všechny. Některé jsou nepublikovatelné, jiné dojemné, občas hrozně srandovní, jindy se rozčíli a já s ní (kdo tvoří rukama, ví).
S každou její taškou mám spojenou nějakou příhodu nebo veselý dialog. Jsou to tašky s příběhem! S jednou jsem se šla ostříhat na kluka, po tom, co jsem několik let "tlačila" vlasy a toužila nosit ohon! S další jsem si vykračovala po milovaných Luhačovicích. Jiné mi v práci zlepšují náladu (jo, koukám na ně v pracovní době!). A co je nejvíc? Připadám si v jejich společnosti jako hvězda! Mám ráda pocit mít něco, co nikdo nemá. Každá je originál. Na každé je něco mého a hlavně jejího. Slečny, paní, dámy, holky, si je kupují za odměnu, pro potěšení, z rozmaru (já!)....Rosy tašky prostě přináší radost a dávají pocit výjimečnosti!
A co nás dvě dalo dohromady? Zase tašky! Mě k Rose přivedl její komentář u článku u Iri o španělské blogerce, která si denně na blog fotí svůj hrudník. Rosa napsala: "A já blbá furt šiju taštičky"....komentář alá Rosa Mitnik. A kdy zaregistrovala Rosa mě? Když jsem ji napsala kam na koženky ;).
Děkuju tímto prsaté španělské blogerce Alicii Young a nikdy jí nepřestanu být vděčná za to, že mám Rosu (hlavně!) a skříň plnou kabelek!
A tady už máte mou poslední várku nových exemplářů do sbírky...

Přišly krásně zabalené, v neonově hedvábném papíru, převázané mašlí (to už vidět nemůžete, protože já když na to vlítnu...!) :))
Zkoušela jsem, jestli se mi do nich vejde časák, pro chvíle nudy...a co jsem nezjistila? Že poslední po sobě jdoucí čísla mého oblíbeného VAKRE, které přišly pár dní po kabelkách, jsou přesně v barvách mých nových psaníček! :))
 
Taky už jsem si k novým kabelkám naplánovala bižu.....

...to vše ve jménu toho "mít ve všem řád", jak jsem psala tady!
Jo, a taky nehty musí být v barvě. To je jasné!


Takže, já se cítím naprosto připravena! Myslím, že jsem to opravdu nepodcenila... ;)

26 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Neumím, ale tak jako sleduji zahraniční blogy a neumím každý jazyk světa :), tak si kupuju norský časopis, který je plný inspirace o bydlení a skvělých fotek! :) Že nerozumím textu mě sice mrzí, ale časopisu to na ničem neubírá! :)

   Vymazat
  2. a krom toho máme gůgla s překladačem, no ne ;-) ?

   Vymazat
  3. Chňápu, navrhuju číst si to nahlas a chichtat se tomu:) I když norština není tak srandovní, jako švédština

   Vymazat
 2. Bomba, to je dokonalé! A vidím už i ten tyrkysový L'Oreal! To snad bude něčím co míchají do toho odstínu, protože můj "možná se tak narodila" je taky bublinkovatý děs-běs :)?!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi to tak bude, protože to dělají všechny tyhle "zmrzlinové" barvy :))

   Vymazat
 3. Týjo, to bereš takhle po kupách, jo? A pak do detailu - pěkný pěkný - jen tak dál!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, já jsem hrozný megaloman! :D Všechno a moc, to je mé heslo! :)

   Vymazat
 4. Před chvílí jsem dostala balíček s obalem na knihy od naší RM pro moji Lindu k svátku. Rosa opravdu umí a je hodná. Radostí jsem se až zajíkala při rozbalování. Oli, máš to krásně vymyšlené a sladěné. Teď jsem se dívala na časopisy VAKRE za sníženou cenu v Bella Rose...tak si asi udělám radost...měj se hezky..VOKOPKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, děkuji a Vakre je dobrá investice, protože se k němu dá pořád a pořád vracet. Je to jako knížka. A ať se Lindě obal líbí! :))

   Vymazat
 5. Na ten článek o prsaté blogerce si pamatuju :), od té doby čtu Iri, čtu Rosu a další. A vlastně díky tomu mám od Rosy geniální organizér. Zdá se, že ten článek byl pro víc lidí zásadním :)
  A taky furt píšu Rosy s měkkým i a někdy si toho všimnu a někdy ne, to tvrdé mi k ní totiž nějak nejde, tak snad se Rosička nezlobí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona ta Alicie Young určitě ani netuší, pro kolik lidí byla osudová! :D Rosa se určo za "i" "y" nezlobí, ona to ani neumí se zlobit ;)))

   Vymazat
 6. Krásné, a máš to úžasně vyladěné Jani. S Rosou třeba na kraj světa :-)
  A ten naprosto úžasný "náramek" na té pistáciové kabelce je tvoje práce?
  měj se krásně Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten naprosto úžasný náramek je z naprosto úžasného Manga ;)). Měj se, Věruš :)

   Vymazat
 7. Super , psaníčka jsou krásná ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Krásně sladěné. Kabelky od Rosičky to prostě nějak umí, já si k té mojí taky dokoupila brož a šátek a naušnice a ... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snažila jsem se, abych Rosy kabči nosila na úrovni a reprezentovala značku! :);)

   Vymazat
 9. Bomba! Chtěla jsem ti dát "lajk" na FB, ale nevím, proč mi to nejde....Tak komentář je taky dobrý:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komentář je ještě lepšííí! :)) Děkuju :)

   Vymazat
 10. Tak to už je pani zbierka, je libo kabelku? podľa nálady? topánok? časopisu? Oliv všetko má :)

  OdpovědětVymazat
 11. To oranžové psaníčko je úžasné, to ciii taky!!!

  OdpovědětVymazat
 12. To oranžové je nejlepší....!!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT