Překvapenííí!!!

čtvrtek 1. srpna 2013
1.8. je takové hezké datum. Co byste řekli na to si zasoutěžit? A o co by to bylo? O nádhernou knihu, o které už jsem Vám psala. HÅLLÖ - POJĎTE DÁL! A POJĎTE VEN. A jak to všechno bylo, a kde jsem ke knize přišla? Takže....minulý týden byla na facebookovské stránce IKEA soutěž právě o tuto knížku. Moc se jsem si přála vyhrát, ikdyž už knížku mám. Chtěla jsem ji vyhrát pro Vás. A protože, když si něco hodně přejete, tak se to splní, píšu Vám o tom pořád....a protože jak jsem psala, že druhé Vánoce v roce jsou pro mě den, kdy vyjde nový katalog IKEA, tak v tomto duchu se odvíjela i výhra. IKEA ji pro nás/Vás nadělila přesně tak, jak to dělá Ježíšek! Včera přišla do schránky, krásně zabalená a já mám dnes tu velkou čest ji někomu z Vás poslat dál!
A než kniha přicestovala do mých rukou, měla jsem čas přemýšlet a vymyslela jsem..... Knížku může vyhrát ten, kdo mi napíše pár vět o tom, kterou věc a proč má z IKEA rád a pošle mi fotku oné věci u sebe doma, na zahradě, na balkóně.... Zaslaným fotografiím věnuji pár příspěvků. Nejde ani tak o designérský um, ale o to, jak se Vám s IKEA bydlí. Moc mě to zajímá, protože já si život bez IKEA neumím představit! :)) Je úplně jedno jestli vyfotíte hrnek na kávu, konvičku na zalívání květin nebo postel! Hlavní je, že to máte rádi! ;) 


Fotky a text máte možnost zaslat do....je čas dovolených, tak aby to bylo spravedlivé a mělo Vás šanci vyhrát co nejvíc......do 17.8. Kdo z Vás bloguje, tak bude fajn, když ze svých fotek a textu udělá článek a pošle mi odkaz na ně. Bude tak mít možnost soutěžit víc IKEA nadšenců. Kdo nebloguje, stačí, když pošle fotky s pár větama na mail modedeboulangerie@gmail.com.

Moc se těším na Vaše maily a příspěvky! Good luck! ❤

23 komentářů

 1. Ten balicí papír mě teda dostal, ten chci! :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jo, bude tvůj, i s tou knihou! ;) Stačí fotka :))

   Vymazat
 2. Téda - takovéto výzvy po ránu, Janinko, to fakt jsou Váááánoce!! Už jdu přemejšlet, kterou věc miluju úplně nejvíc, a ráda se zúčastním!!!!!! Díky díky díky! A hezký den!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo, Luci, budu moc ráda! :) Těším se!

   Vymazat
  2. Jani, tak jsem se hecla... Fotky moje standardně nic moc, ale na mé "lásce" to nic nemění :-) Hezký víkend!!!!
   http://svetlusenka.blogspot.cz/2013/08/ma-laska.html

   Vymazat
 3. Ha! jdu do toho, už vím i co, teď jen pěkně nafotit a udělam článeček :))

  OdpovědětVymazat
 4. Knížka je skvělá! Bydlíme nasáčkovaní v malém bytě bez balkónu, terasy nebo zahrady, tak jsem si v IKEA říkala, na co mi tahle věc bude. Ale neodolala jsem a aspoň teď nad ní vzdychám a toužím a obdivuju a plánuju a doufám a a a a a... Těším se na všecky ty čtenářské příspěvky, u nás se taky švédským výrobkům dobře daří a vůbec se nestydím, že mám doma stejnou knihovnu/židli/stůl/botník/dětskou kuchyňku jako tisíce jiných. Mají totiž styl a je to zaplatitelné bez půjček. Krásné léto přeju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. IKEA mě provází od malého bytu bez balkónu, po trochu větší, za to s balkónem.... A naprosto se ztotožnuji s tím, co píšeš. Je mi úpně jedno kolik lidí má stejnou židli nebo botník, protože IKEA zároveň poskytuje prostor pro vlastní fantazii a neexistují na světě dva lidé, kteří stejnou věc ustaví, naaranžují nebo využijí stejně! U každého pak daná věc bude působit jako originál. Myslím, že to závisí na vkusu a nápadu každého! :-) A proto mám IKEU ráda, protože umožňuje i za málo peněz možnost, bydlet hezky a originálně. Každému!! Moc děkuji za názor a komentář! :)

   Vymazat
 5. To je slovo do pranice! Jdu provětrat mozkové závity a leštit nábytek... PS: Je od tebe moc hezké, že jsi tu knihu chtěla vyhrát pro nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honéééém, těším, těším na fotky. Od Tebe to bude jistě velmi originální! ;) Tak do toho!

   PS: Já na Vás myslím pořád! Na moje milé čtenáře/ky :)

   Vymazat
  2. Tak tady to je: http://www.kusanec.cz/2013/08/moje-ikea-pro-olivku.html#more.

   Vymazat
 6. "...hrnek na kávu, konvičku na zalívání květin nebo postel..." Ano, to vše bych mohla vyfotit, protože všechno tohle máme z IKEA. A ještě spoustu dalších věcí, pochopitelně. Pokud si vyjasním, co z toho mám nejraději, pošlu ti foto. :-) A blahopřeju k výhře s ušlechtilým záměrem. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jani, budu opravdu moc ráda, pokud si to vyjasníš!! :) Jsem holka zvědavá, tak mě moc zajímá co máš z IKEA nejraději. V nejhorším případě všechno nanos na jednu hromadu!! :D

   Vymazat
 7. Tohle je moc velká výzva a určitě se ráda zapojím do soutěživosti, ale už druhý den mi v hlavě "šrotuje" co jen to bude. Protože IKEA je pro mě ideálním pomocníkem, který vyřeší vlastně každý pokoj mé domácnosti, v součastné době tu kterou budu mít. Ale již v minulém bytě jsem měla v každé místnosti nějaký ten kousek z IKEA. Ať to je kompletní dětský pokojík, nebo houpací křeslo z banánového vlákna, či svíčka v koupelně nebo koláčová forma v kuchyni..... prostě výrobky IKEA, mám prostě všude, protože ...... IKEU prostě "miluji" ................. Takže ti děkuji za soutěž a určitě se budu mooooc těšit i na inspirací tvých čtenářek .......Všem čtenářkám držím palce ať už vyhraje kdokoliv ............. hezky den a teď už i víkend přeje Aja :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Áji, uděláš mi velkou radost, pokud se zúčastníš! :))

   Vymazat
 8. Chvíľu je človek offline a jak to tu žije, no skvelý nápad, krásna kniha, a frčím aranžovať, len si niečo vybrať.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak hlavně, že už jsi online :)) a budu se těšit na Tvé fotky a věc, kterou si vybereš!! :)

   Vymazat
 9. Malem jsem to zapomnela linkovat jeste k tobe. Pozde.. ale i tak musim :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tdd http://sneakers-vs-heels.blogspot.cz/2013/08/jak-jsem-hackla-skrinky-faktum-z-ikea.html

   Vymazat
  2. Super! Jsi nesmírně šikovná! Moc děkuji za účast...!!

   Vymazat
 10. I když pozdě, ráda se pochlubím a inspiruji. Skoro v každém mém příspěvku lze okouknout něco z Ikey. Kuchyně také jednou bude Ikea. Hezký den. http://www.u-painky.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. Aha, teď jsem si všimla, že to je rok 2013 :-)) Tak nevadí, ale stejně jsem ráda, že jsem objevila Váš blog :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa