Amour

pondělí 16. září 2013
Dnes další příspěvek z kategorie "mé filmové večery". Na doporučení kamarádky Nikol jsem si pustila film Láska. Ach! Příběh tak krásný, tak smutný, tak silný, tak opravdový, tak moc ze života, až Vás bude srdce bolet. A ve francouzštině to všechno tak nějak víc vyznělo.


 

Nejlíp to vystihuje jeden z komentářů/recenzí, které jsem četla, cituji: "Láska je jeden z těch nemnoha filmů, po jehož skončení toho budete mít hodně na srdci, ale pravděpodobně se nezmůžete na jediné slovo. Film nádherný, v jistém smyslu i zázračný, nicméně příliš bolestivý na to, aby se dal sledovat opakovaně."

Já se po filmu na slovo nezmohla...nechtělo se mi mluvit. A jo, byly slzy, protože vzpomínky z hlavy nevymažete a myslím, že kdo se někdy s někým musel navždy rozloučit, pochopí...

12 komentářů

 1. zapisem pre neskorsie zhliadnutie, rozlucku mam teraz velmi cerstvu a asi by som to nedala..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to špatně dopadlo....to je mi strašně, strašně líto :(

   Vymazat
  2. Oliv, dakujem moc. Aj by som este chcela nieco k tomu napisat ale nemozem, neda sa mi vobec nic:(

   Vymazat
 2. Díky za tip Oli, ale smutný filmy teď raději odsouvám....hezký den:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak teď nevím, jestli jsem filmu svou "reklamou" neuškodila. Já někdy o filmu třeba nechci nic vědět dopředu, abych se zbytečně neodradila :). Hezký den i Tobě! :))

   Vymazat
 3. Jojo. Některé filmy nejspíš nikdy neuvidím, ale kdo ví, je dobré o nich vědět. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já můžu říct, že jsem ráda, že jsem ho viděla :) a možná si ho pustím, někdy, ještě jednou....ale bude to za dlouho! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa