Vánoce celý rok!

pátek 20. září 2013
Víte, kde je to nejkrásnější? Tam, kde jsou Vánoce celý rok. Vy víte, že já Vánoce miluju. Pamatujete, jak jsem loni ještě po Štědrém dni zdobila stromeček v našem druhém bydlení? :) A taky jak jsme ještě dva týdny po Vánocích smutnila, že už je po všem a nechtěla se Vánoc za žádnou cenu vzdát? Našla jsem místo, kde jsou Vánoce celý rok. Galerie Mariette. Na zámku ve Vizovicích. Od 5.10. začíná prodejní výstava vánočních ozdob, která bude trvat až do 23.12. a stojí za to ji vidět. X nazdobených vánočních stromků, nekonečná inspirace. Já se tam určitě vypravím! České hand made vánoční ozdoby tam však koupíte kdykoliv po celý rok. A jsou tam na Vás nejmilejší!







 




 




 










Já nakoupila :)))...baňky....v září..... :))

14 komentářů

 1. Juchů, nejsem jediná, co žije ve vánocích už od podzimu. Protože od momentu, kdy se začne stmívat dřív a začne být lehce nevlídno...jsem už celá ve vánocích:)... Dita:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juchůůů, tak to jsme na tom úplně, ale úplně stejně! .))

   Vymazat
 2. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,
  jak to že jsem totok nevěděla dřív?!? Dyť já do Vizovic posílala kabelku, jsem si mohla nechat recipročně poslat nějakou tuhle krásu překrásu.

  PS: Víš, jak se ti zdá v Praze všecko supr a lepší, včetně počasí?!? Tak si představ, že tady slovu BAŇKY nikdo nerozumí. Používají obrat "vánoční ozdoby", ale baňky jsou přece baňky. Vezdejší domorodci se mi snažili nakukat něco o baňkách v chemických laboratořích, ale zacpala jsem si radši uši ... tak jen abys věděla, jaké to tu je!!! ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jo, tak já už tam teda nechcu, když jsou tam takoví "nebaňkoví" všichni.....prý baňky v laboratoři....lidi jsou tak bez fantazie! :)))

   A tys to nevěděla, protože já to taky nevěděla, ale věděla to moje sestra a moje mamka, tak je to! ;)))

   Vymazat
 3. Zdravím, to jsem ráda že podobně postižená nejsem sama. Vánoce miluji a od září se na ně těším, někdy mám pocit že víc jak děti a to mám čtyři. Krásný den, Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, čím jsem starší, tím jsem víc dítě :)))...chápu. Jako malá jsem se těšila na dárky, teď mě bere ta atmoška a výzdoba a všecko prostě! :)

   Vymazat
 4. Hezky česky vyrobené....Vokopka

  OdpovědětVymazat
 5. Olivko! hned jsem doma nadnesla otazku - neudelame si vylet do Vizovic?! Muj muz se pousmal a ze to by slo. Asi nemyslel banky, alkoholik jeden! ten nazdobeny strom prosim nastehovat k nam. jen teda prevesim na cersty, umely neberu. uplne by se nam tu siknul! diky za krasny tip.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tě tak žeru, jak ty jsi akční a hned zorganizuješ výlet! Ale vydrž, vydrž do toho pátého a pak bude tolik stromů, že omdlíš. :) A já taky živý raději než umělý, ale jak oni to tam mají celoročně, tak to s živým nejde no :)).

   PS: Jelínkova fabrika je kousek, tak manžela "odstav" tam :))

   Vymazat
 6. Nic, bude výlet do Vizovic, je to jasná věc... Protože ty "modrotiskové" baňky, ty já musím mít! (Můžu se zeptat - draho či přijatelno?) P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že přijatelno, až jsem byla překvapená :))

   Vymazat
 7. Ach, jaká škoda, že jsem to nevěděla o měsíc dřív!... Tam bych si užila..

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa