Myyna....."Made With Love"

úterý 22. října 2013
Včera dopoledne, v práci....přišel pošťák, s veéélkou zásilkou. Pošťáci, a taky jiní kurýři, ve mně vzbuzují samé hezké pocity. :D Nosí "dárky". Vždycky napjatě čekám, jestli je to něco pro mě. A zrovna včera, když jsem ani nedýchala, jestli řekne mé jméno (jsem jak malá, vím), tak se mi vybavilo, jak jsem vždycky ve škole v přírodě s napjetím čekala, jestli mi maminka s tatínkem, nebo bábí s dědou, poslali psaní. Paní učitelky hlásily jména a já už, už čekala....byly jsme ve třídě tři Jany!!!! Nejkrásnější psaní mi chodily od mé sestry. Některá slova v dopisech nahrazovala obrázkama, kreslenýma nebo vystřiženýma. Byly to dopisy plné překvapení.:)

No a ta obrovská zásilka, ať neodbíhám. Obrázky od Myyny. Nejkrásnější balení, roztomilé razítko, nálepka, překrásné písmo (závist!).....už víte proč mi to připomnělo školu v přírodě?! Nejmilejší zásilka poslední doby, protože "Made With Love"! Děkuju, Myyno!A tady budou...ale ešče nemám rámky...tak se omlouvám za to provizorium....:)


13 komentářů

 1. kde mám chváliť? Tu či u Myyny? ... a tá pečiatka je asi "must have"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeš chválit tady! :D

   Vymazat
  2. Všude, tady i u Myyny! :) :)) A razítko je fakt bezkonkurenční! :)

   Vymazat
 2. Jani, mint pozadi moje tiskarna odmítla, ale i tak se to tam hodí krásně a to mě moc těší!
  S těmi balíčky jsme na tom stejně. Ve škole v přírodě jsem vždycky ani nedutala a moc chtěla dostat poštu nebo balíček. A když nic nepřišlo, sedla jsem ke stolu a jala se psát výhrůžné korespondenční lístky, že nutně, ale fakt nutně, potřebuju, aby mi poslali balíček :)
  Děkuju za moc milý článek, jsi zlatá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuju a omlouvám se za barvy na fotce, fotila jsem už večer a na denní světlo prostě žádná lampa nemá. Těším se, až budou v rámech :)

   Vymazat
 3. Aj ja uz mam tie svoje obrazky by myyna doma :-) Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A které??? Které sis vybrala? :-*

   Vymazat
  2. nepovieeem! :-) Japonku a chilli :-)))) A.

   Vymazat
  3. To je legranda, když vynechám pana Ježka, tak se mi Japonka a chilli líbí taky nejvíc!

   Vymazat
  4. Vsak? :-) Aj ja som rozmyslala nad tou sovou je uplne nadherna tak snad nabuduce :-) A.

   Vymazat
 4. Jeden plakátek už doma, sovička a koník (=dárek) jsou na cestě, jsem stejně nadšenááá :-) !

  OdpovědětVymazat
 5. Krásně napsané o balíčkách, o obsahu od Myyny ani nemluvím. Já si užila, když mi paní Mitniková poslala tašku:)). I balící papír mám schovaný i s krabicí...to byl fakt krásný pocit...něco jenom pro mě..fakt se mi tajil dech. Vždyť víš, ona umí taky potěšit...Vokopka

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO