Zapomenuté kecky

pátek 11. října 2013
To se mi stává dost často. Mám tolik bot, kabelek a oblečení, že až při pravidelných "inventurách" zjišťuju, co všechno mám. :) To je případ těchto tenisek. Jsou báječné na podzimní procházky. Jsou to prostě podzimní kecky.
Podzim mám ráda asi jen kvůli barvám venku a procházkám v šustícím listí. Mám ráda, když mám na prochajdě svetr a šál. To taky neumím vysvětlit.
A taky miluju tenhle set kabelky a šály. Jsou to mé vzpomínky na Provence. Ne, že bych je tam koupila, ale byly tam se mnou a každý je obdivoval! :))

8 komentářů

 1. Šmankote,
  dyť já mám podobné - taky kytičkové - ale kde??? ... Nevíš? Kdes našla ty tvé? ... :o)

  Za tip máš u mě pusu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miláčku, ve sklepě :D, mám tam almaru s botama uloženýma buďto k zimnímu nebo letnímu spánku :D

   Vymazat
  2. Všechno, co mám ve sklepě, jako by neexistovalo. Tento rok tam mám zazimované kabáty na zimu, takže jsou vlastně zaletňované. Jsem docela dost ráda, žes mi to připomněla, protože bych byla schopná při prvním sněhovém poprašku začít nadávat, že nemám co na sebe a jít si koupit kabát nový! :D

   Vymazat
  3. :D :D To jsem ráda, že nejsem sama, co si musela vypomoct sklepem :D. A taky jsem moc ráda užitečná, takže když můžu, posloužím a ráda zas něco připomenu ;))

   Vymazat
  4. Holky, já to mám úplně stejně.
   Takže díky vám mám teď i program na víkend - projedu všechny svoje skrýše - uvidím co najdu a z čeho se budu radovat. Díky za připomenutí. Užijte si víkend. Renata

   Vymazat
 2. Krásné kecky :-) a set s šálou ani nemluvě......, tudíž ti přeji krásný, slunečný procházkový podzim :-) Aja

  OdpovědětVymazat
 3. Parádní kecky a taška se šálou, Olivko, fakt krásné veselé barvičky, vůbec se nedivím, že tě v té Provence tak obdivovali ...tak co nejúžasnější procházky vinšuju :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO

NOTINO