Rychlokurs šití...

pátek 15. listopadu 2013
...s IKEA! "Někdo" asi vytušil, že si už dlouhou dobu pohrávám s myšlenkou začít šít. Dokonce jsme s Karin uvažovaly o navštěvování kurzu. Já nakonec myšlenku zapudila, vzhledem ke své šikovnosti. Ale tohle bych vyzkoušet mohla! Tímto Vám s velkým nadšením oznamuji velkou novinu: "Na Youtube kanále IKEA a profilu IKEA ČR na Facebooku najdete novinku v podobě prvního dílu online série „Rychlokurs šití“. V příštích dnech bude následovat osm dílů, a pokračování již zítra :-). První dvě lekce jsou ryze instruktážní, protože žádný učený z nebe nespad a nejdřív ze všeho přece musíte umět navlíknout nit! V dalších dílech už se ale dočkáme pořádné akce a budou následovat videa ve stylu „Jak si ušít...“. Těšíte se? :))


11 komentářů

 1. Hm, koukám, že Vám přišel stejný mail jako mě. Můžu hádat? Tomáš Kubík?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem moc ráda informovaná o novinkách a stejně tak ráda o nich informuju druhé. :)

   Vymazat
  2. Děkuji za informaci - ráda využiju :)
   Hanka

   Vymazat
 2. Jéé to je supr Jani :) Určitě budu sledovat dál, šicí stroj z Ikey mám a šiju, ale inspirace není nikdy dost :)
  TWF Kami*

  OdpovědětVymazat
 3. Mně žádný mail nepřišel a tak se o tom moc ráda dozvídám:) Zní to skvěle!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Iri, :*, to jsem ráda, že se líbí! Bude šicí víkend s Domi??? :))

   Vymazat
 4. Já jsem hlavně zvědavá na další videa a docela vážně přemýšlím o tom, že si ten šicí stroj pořídím. Mám doma jeden po mamce, starý, hrozně velký a vůbec s ním neumím zacházet, tenhle vypadá, že bude skladnější a na to mé jednoduché šití povlaku na polštář atd. by to mohlo stačit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Simone, přesně, já chci taky "jen" povlaky na polštář a jejich stroj se mi zdá naprosto vhodný, malý, ale šikovný! :))

   Vymazat
 5. Ale Ty přece JSI šikovná! To bys jinak nedělala tak báječné věci... Každopádně, jsem zvědavá na Tvé první šicí výtvory!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa