Araukárie

pondělí 16. prosince 2013
Jednu araukárii jsem před pár lety zachránila od popelnic. Bylo to v době, kdy se mi ani moc nelíbila, tak jsem ji šoupla do práce. Díky velkým proskleným výlohám se ji u nás dobře daří, a proto teď, kdy po ní začlo mé srdce prahnout, jsem jí nechtěla týrat změnou prostředí. Naštěstí Baumax je napojen na mé myšlení, právě je prodávají. A už nebylo cesty zpět! ;) A musela do skla.


10 komentářů

 1. Uvažuji o ní už dlouhou dobu, dříve by se mi také moc nelíbila, za to dnes ji obdivuji! Je krásná! Nechala jsem se inspirovat u Lucky. A do mého severského interiéru by se šikla:) Asi si ji pořídím, snad ji tady někde seženu, chtěla bych menší. Pohodové pondělí. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já zas chtěla větší! :)))) Ale byla jen jedna velikost.

   Vymazat
 2. Olivko, maminka pěstovala, pěstovala, až ji musela darovat do obřích prostorů hotelu Chateau Kotěra a teď se tam na ní chodí dívat na kafíčko...je to ve vedlejší obci. pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééééé, já taky chcu!!! Maminka je stylová dáma ;), na kávičku do Chateau! ;))

   Vymazat
 3. Je nádherná a v interiéru i zdravá, prý čistí vzduch. A už máš vánoční stromeček, který ti vydrží celý rok:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fááákt? Tak to my tady na Karvinsku potřebujem! ;))

   Vymazat
 4. Já si ji taky asi před měsícem v Baumaxu koupila, přestože nejraději kupuji kytky v Hornbachu, tak araukárie mají děsné. Máme ji v pokojíčku, aby měl syn Vánoce celý rok. :) Pěkný den, Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není nic lepšího než mít Vánoce celý rok! ;))

   Vymazat
 5. Olivko, kdykoliv přijdu do práce, nejde si nevšimnout i já měla několikrát chuť si jí třeba půjčit domů, je tam nejhezčí z kytek a málokdy je vidět v obchodech. Jenže bez ní by tam bylo prázdno, patří tam.
  Ať se jí u tebe dobře daří. Patricie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že bude prospívat ;)), moc bych si přála, aby rychle rostla! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT