Lampy, lampičky

úterý 10. prosince 2013
Byt je to krásný, to je bez debat, ale co je na něm to nej, jsou světla. Vybrané s citem, jednoduché, výrazné, originální, nezvyklé. To nad jídelním stolem je pro mě naprostá srdeční záležitost. Vy víte, že já a dráty ;)) si rozumíme.Pro žárovky, ikdyž tohle jsou designovky, mám obzvlášť slabost, protože já sama tak řeším problém, kdy nemůžu sehnat lampu podle svých představ. Nad pracovní plochu v kuchyni se mi to zdá jak výborné a praktické řešení. Moje skládačka od Kafti design se do kuchyně ukázala jako velmi nevhodná. Ať žije vydatně lepivý kuchyňský prach.12 komentářů

 1. Moc mě oslovil! Na těchto bytech mám ráda vzdušnost, kterou z těch fotografií cítím. Je krásný! A světla taky L.

  OdpovědětVymazat
 2. To je zase lekce pro český nevkus....díky Olív. pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuju Tobě, Vokopko, jak jsem se hned po ránu zasmála!! :D

   Vymazat
 3. Nádherný byt. Ten si budu muset tady uložit. Už druhý od tebe. :-) Ta kuchyň, tu dnes budu chodit obhlížet. :-) Dobrý vkus, Oliv. Taky mám Kafti, ale v ložnici. Mám velmi ráda práci SM, ale u jedné kuchyně, která se jí snad nadlidsky povedla, jsem jí právě dávala dotaz, zda se takové stínidlo hodí do kuchyně, že ten mastný prach a všichni v diskuzi tvrdili, že je to pohoda na umytí. A tak jsem ráda, že se našel někdo, kdo to ideálním taky neshledává. Ale k těm drátovým "stínidlům" bych měla taky dotaz. Moc se mi líbí, ale jsou tam speciální žárovky nebo jak to působí na oči?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, to mám velkou radost! :) Kafti v kuchyni....jako jasně, že se to dá jednoduše umýt, ale rozebrat to, vymydlit, vupucovat aby nezůstaly mazance a zas to poskládat....:), tak asi tak, prostě složitejší než s jiným stínidlem, které strčíš pod sprchu a nic nerozebíráš! :)) A k drátovým kloboukům, já to na té své mám v rohu místnosti a slouží spíš jako doplňující světlo třeba když hraje telka, ať není úplná tma. Nemám ho extra na očích, že bych do něj musela koukat. Ale i kdyby, tak to není nic co by působilo nepříjemně. :))

   Vymazat
  2. děkuji za odpověď. Mně se to právě hodně líbí, i ta jen žárovková svítidla, ale vždy jsem si říkala, jak to asi je ve skutečnosti. :-) A drátu mám doma dost.:-)

   Vymazat
  3. Drátuj, drátuj, já Ti fandím! :))

   Vymazat
 4. Krásný byt, nejvíc jsem unešená z kuchyně, ta je famózní :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT