VITRA Wire Chair

čtvrtek 12. prosince 2013
Který model je hezčí než DSR? Wire Chair, který je svařený z ocelových drátů s chromovou úpravou, a je variací právě na organicky tvarovanou  skořepinu. Wire Chair je k dispozici bez čalounění nebo se sedákem a opěradlem. Vzhledem k tvaru čalounění je také známý jako "Bikini" :). Nezdá se Vám, že mám nějaké "drátěné období"?? Jo a určitě jsem, u téhle židle, pro variantu "bez bikin"!12 komentářů

 1. Asi bude krapet nepohodlna...neumim si na ni predstavit sedet jen tak :-) asi bych protekla jak cednikem....ale je krasna....ta posledni fotka je nej...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D nejlepší, protékat jak cedníkem :D....myslím, že v případě této židle bude nejlepší na ní jen hledět než na ní sedět! :))))

   Vymazat
 2. Já jsem naopak teď do vlny, dřeva, barev a měkoučkých látek. Drátěná pro mě nějak nee, už u tý svojí DSR jsem si říkala, že jsem měla koupit s dřevěnýma nohama.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem hrozně chtěla s dřevěnýma nohama, je nejlepší, ale ta by se nám nehodila do pracovního koutu..... A taky jsem krom drátu "dřevěná" a "vlněná" :)))

   Vymazat
 3. Tak ta je fakt krásná ... já bych se jen asi vzhledem ke své prostorové výraznosti trochu bála, abych nevypadala po usednutí jako šunková rolka :))) Ale na těch drátech fakt něco je :))

  OdpovědětVymazat
 4. Vitra skvelá, ale čo ten bodkovaný obrus... ach jaj, jaj...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já, zahleděná do židlí, si ubrusu ani nevšimla!!!! :)

   Vymazat
 5. mne sa na tej fotke práve páči iba obrus a všetko smerom nahor od neho....melóny, kvety...:)
  stoličky na mňa príliš studené, koberce príliš geometrické...
  bodky sú tiež geometria, ale ružová, takže môže byť...:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu říkám rozbor! :))) Já mám ráda industriální styl, tak asi proto jí fandím :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT