Eucalyptus

čtvrtek 16. ledna 2014
Kvůli takové větvi jsem v sobotu prošla město. Nachodila asi tisíc kilometrů. Prošla milión květinářství. Eda byl moc spokojený, až na jedno přivázání u květinovky, kde musel tři vteřiny počkat, než se zeptám, jestli mají. Nemáme! Stopadesátkrát nemáme. Taková to je v našem měste s kvítkama bída. Ale procházka to byla pěkná, to zase jo!


 

PS1: Karin mi ho ale dnes přiveze z Brna, héč! :)

PS2: Až budu mít to květinářství, tak Vám slibuju, že tam dostanete eucalyptu plnou náruč! ;)


14 komentářů

 1. Onehdá když přijela mamka do Prahy,
  tuze mi toužila koupit kytku - nejlépe okamžitě, takže jsme nakupovaly hned na Hlavním nádraží,
  vybrala jsem si náruč eukalyptu,
  mami šťastná,
  já šťastná
  a ty ... už se těšíš, že jo?!? ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nene, tohle vlakem nepovezu :)). Pevně doufám, že se ke mně dostane dřív a v celku! :))

   Vymazat
 2. tak hlavně, že si k tobě přecejen najde cestu:)

  OdpovědětVymazat
 3. Eukalyptus jsem sehnala po roce. A že prý poznám jak se starat... vypadal suchý, tak jsem ho zalila....a stejně uschnul na troud :-( Nevzdávám se a pořídím ho znova :-) S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, nazdar! Já na rostlinku v květináči ještě nenarazila, ale teď i kdyby jo, tak nevím, jestli si troufnu na pěstování, když to takhle popisuješ :)

   Vymazat
 4. Krásné, nádherné, štastné.... Taky se mi moc líbí kytice u Janji Prokic na O bytech a lidech. A mohla bych se zeptat, jak dopadly citroníky...inspirace to byla krásná...ale jestli šla zrealizovat ;). Díky Housenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sim tě, citroníky se na to vy.... a nic zeleného nevypustili. Jedu druhé kolo! :D

   Vymazat
  2. ...tak budu držet palce...jinak to je legrace, jak se to někdy skládá, na Freunde von Freunden jsem si v příspěvku ze 14.11.2012 u dámy Gisele d'Ailly van Waterschoot van den Gracht říkala, co to tam má za zajímavou rostlinu...jednou samostatně na stole, jednou v nějakém aranžmá...a to suché rostliny opravdu ale opravdu nemusím....akorát trochu přestává být legrace, při studiu všech těch inspirací ještě stíhat žít ;)...Hous.

   Vymazat
  3. Dáma je úžasná! Hned jsem tam musela nakouknout! Jinak já ho zatím nemám suchý, mám ho jako kytku ve váze a suchý bude až pak a dá se krásně aranžovat. Taky suché nemusím! :))

   Vymazat
 5. Našla som to v kytici a až doteraz som nevedela čo to je :) Dala som vetvičky do striebornej vázy a aj keď sú už vysušené zdobia moju izbu od Vianoc :) BIG LIKE :)

  http://camomille-sign.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, nevěděla jsi co to je, ale hned jsi poznala, že je to super a nepatří to vyhodit, ale nechat! :) BIG LIKE :)

   Vymazat
 6. Nejde mi reagovat na odpoved, ale k tomu svemu pestitelskemu uspechu dodavam - zadny strach! V mem pripade je zcela jiste chyba nekde mezi kvetnikem a konvickou:-) S.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa