Lázně...

sobota 15. března 2014
...Teplice nad Bečvou. Lázně na léčbu nemocí srdce a cév. Hlavně se nerozčilovat! Říká mi to můj doktor při každé preventivce. Já si to říkám od té doby, co se můj tatínek tři týdny zpět dopracoval k třem bypassům. Fňuk. Jsem cholerik po něm!
Byl to takový pidi výlet. A musím konstatovat jediné: "Chcíp tam pes!". Pro mě by to hlavně nebyly lázně na nervy, páč jsem byla na nervy z toho klidu tam. Všehovšudy jsme tam potkali asi tři lidi. Jako jo, bylo ráno, ale i tak.

 


Teď tam pár týdnů budem jezdit častěji, tak třeba změním názor. Kdo však potřebuje ticho a klid, mohu vřele doporučit! :) Hezky tam je a na procházky taky moc fajn a můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně.

6 komentářů

 1. Ockovi drzim prsty... Neboj, bude dobre. A ver, ze su chvile, ked je treba iba klud a nikoho naokolo... Ked treba zacat liecit to najhorsie je ticho a klud nevyhnutny. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuji! Tam ale člověk cítil až tísnivý klid...ale třeba to byl jen můj pocit. :)

   Vymazat
 2. My z Olomouce tam jezdíme na výlety,je tam krásně .... A to je tak všechno :-). Ale klid je někdy víc než potřeba. At je tatínkovi brzy lépe.

  OdpovědětVymazat
 3. tie fotky na mňa pôsobia strašne upokojujúco :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT