Podtácky

pondělí 24. března 2014
S ulepenými kolečky, která zůstávají po skleničkách, zvlášť na našem lesklém nábytku, bojujeme neustále. Vyráběla jsem korkové, mohli jste vidět třeba tady. Ale tyhle achátové, ty jsou prostě víc stylové, co si budem povídat. 
Pro "kamení" já mám slabost, a tak když jsem krátce po tom, co Simone na svém blogu uveřejnila články s nápadem na achátové podtácky, natrefila na plátky, které mi vyhovovaly barevně (růžové budou v obýváku, mint mám do ložnice)...neváhala jsem ani minutu. Díky, Teplice nad Bečvou, a se tímto velmi a z celého srdce omluvuju za to, jak jsem o Vás škaredě psala. Máte ode mě jednu hvězdičku za achátové plátky, kterých máte neskutečný výběr za docela příznivou cenu.
Nákup doprovázela veselá příhoda. Majitel obchodu mi při placení nabízel plastový stojánek (ježiši!!). Já, že na co? A on, že abych si je mohla vystavit.....:D....já na to: "Pane! Já to mám pod skleničky, abych neměla upatlaný stůl!"....zůstal paf! :D On v tom vidí vzácnost. To já ale taky! Proč by však krása nemohla taky sloužit, no ne? :))Jak si achát rozumí s křišťálem...:)....přátelství křišťálu pokračuje....:)

16 komentářů

 1. :-D Historka z prodeje je fakt povedená! :-D bára.kára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musela bys vidět výraz toho muže :D :D, to by byla teprve zábava :)

   Vymazat
 2. Jé ty jsou krásné! A budeš jim zlatit ty okraje nebo je necháš jen takhle? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Teplicím, díky Tobě! :)) Já právě nevím jestli zlatit nebo nechat a taky nevím, kam pro ten fix :))

   Vymazat
 3. Skvělý nápad a výborná historka :-) Ony se ty Teplice nad Bečvou nezdají :-) Jezdili jsme tam jako děcka na chatu, je to tam takové pijánko a klídek, ale pro ty kardiaky je to zase ideální, to je fakt. Ať je tatínek brzy fit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuji. Táta už se zotavuje :). Teplicím to vše odpustím, za ty podtácky ;)))) :D

   Vymazat
 4. Tak ty životně nutně potřebuju :-) Prosím KDE v Teplicích? Doufám, žes je všechny nevykoupila :-)? Uděláme si o víkendu výlet. Teplice máme kousek, jezdili jsme tam jako děti na výlety do jeskyní a taky k propasti . . . Coby dospělá jsem tam naposledy byla za tchánem srdcařem, který se tam jezdí léčit. Ať je tatínek brzy čupr! Kateřina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tos mě rozesmála :D...je tam jeden jediný obchod, prodávají tam zákusky, pečivo a suvenýry a je to součást lázeňského domu Bečva, hned na rohu :)). Nevykoupila, mají jich ještě dost a dej si pozor, jedny stojí 135 a jiné (rozdíl nevidět) 175 a víc :D

   Vymazat
 5. Jsou krásný a křišťálová sklenička s červeným je pěkně barevně doplňuje!

  OdpovědětVymazat
 6. Haha tak toho pána by som fakt chcela vidieť, ako sa hovorí príhoda "k popukání". btw strašne štýlové to je... mam doma tiež veľké acháty, ale nebudem tú zvonkohru kvôli tomu strihať, nie že by mi to vadilo, ale chudák ten pán...haha.. parádna story!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mít zvonkohru, taky ji nestříhám (ne kvůli pánovi :D), ale já na žádnou ještě nenatrefila. Jak je toto možné???? :)))

   Vymazat
 7. Podtácky vypadají úžasně,velmi dobrý nápad! (váš blog je vtipný, psaný s nadhledem, mám ho ráda)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táňo, děkuju Vám! Váš milý komentář mi udělal neskutečnou radost.

   Vymazat
 8. Kameny miluju a podtácky jsem viděla už i na pinterestu, jsou krásné! Plánuju z nich udělat nějaký šperk a když najdu větší kameny, klidně i zarážky na knížky :) Jen nevím, kde je koupit. Neznáte nějaký dobrý e-shop? Do Teplic daleko ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zarážky na knížky jsou skvělý nápad! Já hledala i v e-shopech, ale většinou mají ilustrativní fotku, jen kvůli barvě a já si ráda vyberu sama. Může jich být pět růžových a stejně je každý jiný....:)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT