Furt jsem v lese...

úterý 8. dubna 2014
...aneb moje cesta z města. :) Procházet se lesem nebo si tam jen tak sednout na pařez a dýchat a nikoho nepotkat, jen srnky. :) Mám pocit, že s přibývajícím světlem (teplem) se neprobouzejí jenom zvířátka, ale vylézají "z děr" taky protivní lidi, které baví otravovat druhé svým neomaleným chováním a ztrpčovat jim tak život.

Tohle teď dělám každé odpoledne :D

fotka, zdroj

Sem na blog žádní takoví nechodí, přesto bych jim ráda vzkázala "Běžte do....lesa! Fakt to pomáhá!".

8 komentářů

 1. Jo, jo v lese je príma. Také, jak můžu, tak do lesa vyrazím. Zvlášť v tomto období je les kouzelný. Protivné lidi odzbrojuju optimistickou náladou, tou škarohlídy fakt dostanu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táni, nepomáhá to! Zvlášť v práci ne. Když po někom něco potřebujete a on se prostě zasekne, věřte, že s úsměvem nezmůžete nic! Se nedám ;))

   Vymazat
 2. Presne tak do lesa s nimi! :-) Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudáci obyvatelé lesa :D, to jsem tomu dala.....;-)

   Vymazat
 3. Já taky bych potřeboval jít třeba do lesa a hlavně sama, nebo bych si pučila od někoho psa, to by bylo úžasný. Jenže starší zlatíčko přepadla angýna :( a tak akorát léčím a starám se aby nezbořil barák :o) Wauuuuuuuuuuuuuu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, díky za našeho Edu, to je do lesa ten nejlepší společník. Nemluví, chodil by tam se mnou do samého padnutí, jak moc miluje procházky. Já si vyčistím hlavu a on je šťastný! :)

   Vymazat
 4. Já jsem v lese opravdu furt a když zapomenu na lákadla ve městě, tak je mi tu fajn:-) Olív, na ty protivné bytosti pomáhá jenom náš nezájem a široký úsměv, oni potřebují ubližovat, potřebují publikum...když nereaguješ, tak se stáhnou. Hlavně se nenechat rozhodit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím se naučit, že vyjít s každým prostě není možné. :) Moc ti závidím "furt les", mé velké přání. Díky!!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa