Lásky čas...

pondělí 14. dubna 2014
...film, o kterém mi vyprávěla Rosa a taky o něm psala na svém blogu. Film, ve kterém je možné cestovat v čase. Stačí se zavřít v malé místnosti, stisknout ruce v pěst a vybavit si ten okamžik, kam se chcete přenést. Když toto tajemství svěřoval otec svému synovi, já reagovala "Super, to zkusím" a odpovědí mi bylo "Pfff....". Tady jasně vidíte rozdíl mezi osobou, která věří na splněná přání a na to, že všechno je možné (olívka) a osobou bez fantazie (můj milý). :D Já třeba měla hned chuť vlézt si do skříně. Jenomže....do mé skříně se nevejde ani to, co se tam vejít má, natož ještě já! ;)


Tak jsem si zapřemýšlela, než to skutečně zkusím, jaký to asi musí být pocit. Když dokoukáte film do konce, možná nakonec ani nebudete mít chuť to zkusit. Určitě bych našla pár (fakt asi jenom dvě) věcí, které bych vrátila, kdyby to šlo. Jenomže, a to Vám v tom filmu taky povědí, se všechno ostatní, co následovalo, od základu změní. Prostě nemůžete chtít měnit jednu věc a čekat, že zbytek by se udál stejně. No, nutno říct, že hlavu mi to zamotalo opravdu pěkně.Film vtipný, nejmilejší, veselý, ale taky smutný. Film, který stojí za to zhlédnout. A slza mi ukápla, ale tvrdím, že za všechno může ta hrozná rýma, která mě tlačí v obličeji a slzy mi tečou skoro celý den. Ten svíravý pocit v krku už ale na rýmu nesvedu... ;)

10 komentářů

 1. Podle toho co pises mi to trochu pripomina Butterfly effect s Ashtonem Kutcherem. Ale ten jsem probrecela od pulky... :|

  OdpovědětVymazat
 2. Film jsem viděla a moc se mi líbil.Mnžel se bál, že té romantiky bude moc , ale bylo toho akorát. Prostě dobrý milý anglický film.
  Mimochodem, ten dům na moři a vůbec celý ten vintage styl ve filmu je dokonalej!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My taky koukali oba a líbil se :). Romantiky akorát a ten dům, to je sen! .)

   Vymazat
 3. Film patří mezi ty, kvůli kterým stojí za to se vypravit i do kina. Což jsme udělali a bylo to fajn. martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že v kině to muselo být úplně nejlepčejší! :))

   Vymazat
 4. Díky za tip, zrovna jsem o víkendu hledala nějaký pěkný film. A já poslední dobou taky u všeho bulím, takž mě to asi nemine ...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty taky dáváš dobré tipy. viz. Mildred, sem s dalšíma!!! :)) A když bulíme jen u filmu, tak ok, ne? ;)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

Baťa

NOTINO

NOTINO