Šperky&kostky&kamení

čtvrtek 26. června 2014
Kamení jsem propadla, to už všichni víte. Pod skleničky, do uší.... Rozhodla jsem se je použit i pro nové šperky, které postupně přidávám na e-shop, tak koukněte. Nejvíc ze všech miluju křišťál. Sama ho nosím a pro ty, kteří věří v čarovnou sílu .), tak prý.....
 
Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely. 
 
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci. 
 
....ať to je, jak to je, nosí se krásně! A nejen kříšťál, ale také achát a magnezit a růženín a kalcit!

Kromě drahých kamenů mě pořád neopustila láska ke geometrii, což se rovněž promítlo "ve výrobě" a druhá kolekce je zaměřena na skleněné kostičky a ploškované korálky. Všechno v jemných letních barvách, jako je růžová, lila, mint, levandulová a trocha neonu taky nechybí. Snad se Vám budou líbit!
2 komentáře

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT