Starý

neděle 6. července 2014
Jsem úplný blázen do starého nábytku a je to se mnou horší a horší. Ten po babičce si vždycky přála sestra, tak ho teda má. Já o to nikdy moc nestála. Neměla jsem vkus, nebo měla, ale asi jsem měla namířeno jinam. Konkrétně dost baštím skříně, skříňky, skříněčky tohoto typu....jen je natírám na bílo. 
Jinak je toto fajn bydlení, vyjma kuchyně, tak jí sem ani nedávám. Koho zajímá, koukněte sem. Opět krásný cihlový dům, nezbytný balkónek a prima dvůr.

A taky mě moc zaujal tento IKEA hacker kousek, předělávka šatní skříně Aneboda. Já je mám ještě z doby, kdy jsem byla sama samička a už brzy (snad!) budeme kupovat šatní skříně nové. Jenomže! Kámen úrazu je v tom, že když objednávám oblečení asi tisíckrát do měsíce, a když to není tisíckrát, tak to je 999 krát, ale ta tisící objednávka jsou parfémy (upsss), tak jaksi na skříně pořád nezbývá, za to věcí přibývá a potřeba nových, větších!, skříní roste! Chápete, že ano?! Takže, k těm Anebodám. Původní plexi (my v tom jednom už máme díru, když jsem se snažila zavřít skříň narvanou k prasknutí a jeden blbý věšák dost čněl!) ve dvířkách je nahrazeno (nebo zataženo) "záclonkou", to je vážně hrozně chic!3 komentáře

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT