Papučkovník

úterý 9. září 2014
Přála jsem si ho od chvíle, kdy jsem ho viděla v Live, magazínu IKEA Family. Je to hrozně praktická věc. Slouží jako lavice pro obouvání a přitom obsahuje dva šuplíky, kam můžete schovat papuče pro návštěvy. Kožešina (umělá!!!) papučkovník hezky zútulnila. V druhém šupleti má Eda vodítka a obojek. Lavici máme hned u vchodových dveří, a tak je vše potřebné pěkně po ruce. Edovy venčící propriety, když se jde na prochajdu. Papuče, když se z ní vracíme.

Celé je to vyrobeno z palet. Recyklace = moje vášeň. Bedýnky už jste mohli vidět tady třeba. A úplnou náhodou, přísahám, pasují obě přesně pod lavici, kterou jsme stloukli tento víkend. Kdybychom měřili, lépe to vyjít nemohlo! .) Lavici ještě čeká bílá lazura.

8 komentářů

 1. Pěkné, praktické, co víc dodat? K vám se to hodí :-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 2. No krasa! Napad a to prevedenie :-) Adika

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé, Oli, tak to chci taky! Super! Moc!

  OdpovědětVymazat
 4. A to mi připomíná, že už je asi nový katalog Ikea .... Bedýnky jsou prima, hodily by se mi taky na papuče:)

  OdpovědětVymazat
 5. ahoj oliv, vidělas už tohle http://www.tchibo.cz/-t400040546.html ? jeleni jsou prostě v kursu...
  eva

  OdpovědětVymazat
 6. Ten se ti poved!
  Já na boty vyhradila starý vojenský kufr, ale nějak se to míjí účinkem. Boty jsou všude okolo něj, občas i na něm, ale nadzvednout víko je nad lidské možnosti:D

  OdpovědětVymazat
 7. Tak tohle je opravdu ale hodně povedené! To bych do té naší nudle (rozuměj chodby) taky uvítala, kdyby se to tam vešlo :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Jeeej, mame podobne radosti. Kuk na moju lavicu, predposledny prispevok. Ale tvoj je vyssi level.kozusinu chcem aj ja! ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT