Přehozy, polštáře...

úterý 16. září 2014
Ložnice je pro mě téma stále aktuální. V sobotu jsem neprozřetelně vlezla do H&M Home. Rosa měla kupóny na Dny Marianne. A už to fičelo. Ne, přeháním. Omezila jsem se na čtyři povlaky na polštáře, ale spoustu jsem tam toho musela nechat. Proto je v plánu ještě jedna cesta do Prahy. Hned, co zapomenu na všechna příkoří z vlaku. Musím dojet pro tu růžovou deku, kterou jsem si nekoupila (proboha proč???). Hodně taky šílím po kožíškových polštářích a přehozech. Dost aktuální pro nadcházející měsíce. Povlaky, které jsem koupila, jsou pro náš byt nová barva. Starorůžová. Hned se naskytlo další oblíbené ložnicové téma. Co ta modrá zeď? Doma jsem tuto otázku opatrně nadhodila a prý vymalujem. Prý na šedo. Tak bezva. Bez řečí se to obešlo???
U této ložnice mě nadchly právě hlavně dekorace textilní. Kožešina, přehoz smotaný na velmi originálním nočním stolku. Ten by se mi taky líbil. Bezvadné využití "schůdkožebříku". Co říkáte? A vůbec je to hezký interiér, tak koukněte.

6 komentářů

 1. Olivko, víš že je Hm home i v Olomouci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hej! Nevím! Tak ty nejenom, že máš nejkrásnější vlasy a rtěnku a vůbec jsi celá krásná, tak mi ještě dáváš takhle dobré tipy! Děkuju! Kde prosím?

   PS: Děkuju za společnost na hlaváku! :*

   Vymazat
  2. V Šantovce.... Tak až pojedeš provětrat peněženku, dej echo!

   Vymazat
  3. Tys mě tak potěšila, že ani nevíš! Mám to po dálnici kousek a jsem tam za hoďku! Juchůůů. Určitě se Ti ozvu! :))

   Vymazat
 2. MIla Olivko, ackoliv vase (nejen) rozzarene oci pri vstupu do H&M home me odradily vas jit pozdravit (byla jsem zrovna na odchodu), tak se alespon tady priznavam, ze jsem vas konecne i ja videla na zivo ... a to dokonce vsechny tri, holky jedny sikovny :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prooooč??? Proč jste nepřišla?? To mě mrzí, příště do mě strčte, ano? :))))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT