Bloggers workshop

čtvrtek 16. října 2014
Jak jsem avizovala v úterý na facebooku, dnes se ještě vrátím k samotnému stylingu a co jsem si to vlastně pro blogerský workshop vybrala. Tak toto...


Všechno to začalo žlutým křeslem. Mustard je v kurzu už od loňska a když jsem dostala fotky prostoru, který mám zařídit a pak na Designbloku uviděla Lisu (křeslo je Lisa, víme?) bylo "vymalováno", tedy rozhodnuto.  Trámy v podkroví si Lisu přímo žádaly. Čtecí koutek, ano, zařídím koutek pro čtení. Útulný, teplý, laděný do podzimních barev a taky aktuálně trendy zvířecích potisků. Koutek se stojací lampou, odkládacím stolkem a kožešinou pod nohy. Parůžky jsem si vezla pro štěstí. Fakt. Kdo mě zná, ví, že já mám paroh v kabelce zcela běžně a nakonec se mi i paroží hodilo a skončilo přibité na trámu. Nakonec to nebyl jen talisman a dekorace, ale taky ladil s letošním znakem Designbloku. Šestnáctý ročník si žádal šestnácteráka, čili parohy. Výběr obrázků rovněž korespondoval s výběrem nábytku a dekorací. Rámovat jsem měla původně vylisované listy, které jsem si důležitě přivezla, ale v osudný den nechala v diáři na stole "doma". Můj cíl byl prostor zabydlet, ukázat že i "design" lze zakomponovat do běžného bydlení a může působit útulně a osobitě. Mým přáním pak vytvořit interiér, který by mě vystihoval. Proto čtení, křeslo, parůžky. Největší výzvou se pro mě stalo rozhodnutí pro barevný interiér, protože sama bydlím jen v bílé!

Takto pak vypadal výsledek.Pro focení nebylo moc místa, protože (kdo navštívil, tak viděl) jsme se o opravdu maličký prostor museli podělit čtyři, proto i v záběrech vidíte část Bářina stylingu. Byla to ale fakt velká zábava a všichni jsme si to myslím užili.

10 komentářů

 1. Myslím, že výběr se povedl na jedničku, koutek je útulný a sám se v něm vidím s knížkou. Popravdě podobný se chystám do konce roku zařídit i u nás doma, jen křeslo bude v šedé (taky máme doma zařízeno v nordic stylu).
  Jen tu lampu bych asi volil jinou, tato mi do celého toho útulného koutku moc nesedí =)
  Přeji hezký víkend ^_^,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Michaeli,
   vítám Tě, coby nového čtenáře! Jsem ráda, že se Ti koutek líbil, tvůj komentář mě opravdu potěšil. Joo, Nordic Styl je nakažlivý a myslím, že se v něm opravdu hezky žije, tím jak je jednoduchý a čistý a "bílý" a dá se často obměňovat bez složitých zásahů! A to já ráda.
   Hezký víkend i Tobě!

   Vymazat
 2. Práve na túto tému mám v zálohe jeden článok! :) Som rád, že čoraz viac domovov má "kútiky na čítanie" a čoraz viac ľudí sa znova vracia ku klasickým knihám a čítaniu vo všeobecnosti...

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem hrozně zvědava na tvou variantu! :) Čtecí koutek je nutnost a bez klasických knih si neumím představit být. :)

   Vymazat
 3. Taky jsem si vytvořila čtecí koutek a miluji ty podzimní podvečery s knížkou v ruce... Ale bohužel moc jich není! Tvůj výběr je na jedničku s hvězdičkou!!!! Krásné dny, Olí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten čas, viď? :( Podzim by tomu povalování v křesle s knížkou tak přál, ale hodin chybí! ;) Moc děkuju :*

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT