Hodně barev...

pondělí 20. října 2014
...nemusí být vždycky na škodu. Nemluvím o pestré výmalbě a šílených tapetách v každém pokoji, ale když se člověk dokáže omezit pouze na textil, dekorace a knihy, i s barvama se může žít hezky. Souhlasíte?

 

7 komentářů

 1. Já souhlasím všema deseti, když je základ barevně jednoduchý, doplňky jej oživí a hlavně můžou mít jakoukoli barvu nebo je dokonce můžeme obměňovat podle nálady, což je úplně nej :-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nej, nej, nej! Hlavně pro mě, která furt něco mění! :))

   Vymazat
 2. Naprostý souhlas..člověk má pak neskutečně mnoho možností měnit dekorace a doplňky podle nálady, ročního období, chuti..a btw., ten potah na křeslech je skvělý..
  A oželel bych i ten světlezelenošedý odstín na zdi, klidně bych ji nechal bílou =)
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílá by to opravdu ještě víc prozářila, ale ani ta světlá mint/šedá mě neruší. A ano, potah křesla!!! První čeho jsem si všimla!

   Vymazat
 3. Líbí. Až na knížky poskládané podle barev. Trochu póza podle mě. Knížky sice zdobí, ale nejsou na ozdobu, jsou na čtení přece. A už vidím muže, jak šílí, když ho pošlu "pro tu červenou v horní poličce" (i když je tam jediná červená, stejně ji nenajde). Za tohle by mě rozcupoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec mě nenapadlo, že by seřazení knih podle barev ubíralo něco z jejich funkce a sloužily interiéru pro ozbobu. Ony přeci nejsou obaleny do papíru. Jejich hřbety dál nesou názvy a autory, tak není potřeba navigovat "pro tu červenou....", stačí říct, jak se jmenuje, ne?

   Vymazat
  2. já mám taky knížky podle barev - aspoň v jedné části knihovny, kde jsou knihy stejného žánru... a je to okumalebné, resp. nervynedráždící :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT