Adventní kalendář

pondělí 1. prosince 2014
Včera večer jsem se na poslední chvíli rozhodla pro adventní kalendář pro Tomáše. To když jsem viděla ten od Radky. Jí se ani konkurovat nesnažím, ale nápad s papírovými sáčky jsem využila. Její rozvěs na větvi ozdobené eukalyptem je opravdu krásný a příští rok si dám taky záležet. Teda, dala jsem si i teď, ale tvořila jsem z toho, co bylo dostupné. Svačinové sáčky, razítka a kovové klipsy z papírnictví na uchycení k provázku.
Foceno mobilem, prosím o shovívavost.

 
15 komentářů

 1. Náhodou, povedená rychlovka =). Já vím, že dnešní děti dost žijou konzumem, ale mě by potěšilo určitě víc toto, dělané srdcem, než nějaký papír s čokoládama z továrny..
  Jak se líbil? ^_^
  Michael
  www.ontheleaf.net / facebook

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomáš je můj partner :D, jen pro upřesnění. A radost měl, že jsem si dala tu práci a vůbec si vzpomněla! A taky, že to bylo překvápko. :))

   Vymazat
 2. Krasny!!!Moc!!!! V jednoduchosti je krása!
  Já dělám dcerce z washi pasek stromeček na zed a na tom jsou taky pytlicky plny prekvapeni, už žádný čokoládový kalendare,miluje to a díky tomu ráno rychle vstává z postele do školy;-)
  Olivko, odkud jsou, prosim, tak krásná razitka? Jsou to ty nejhezčí vánoční,co jsem kdy videla!
  Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jitko, mockrát děkuju za milý komentář!!! Mám radost, díky, díky. Razítka jsem koupila loni v lepeeto, odkaz zde http://www.lepeeto.cz/cs/show/1133-stamposcrap-severske-vanoce---sada-30-ks-penovych-razitek a jmenují se Severské Vánoce a druhé jsou sněhové vločky. Mám dvě sady. Jedna obsahuje právě různé druhy vloček a druhá baňky, vánoční stromky, koníky a jelínka atd. A blbnu s něma furt. Díky nim mám krásné vizitky i balící papír atd. :))

   Vymazat
  2. Milá Jani, mockrát děkuji za dokonalou odpověď, hned se po nich podivam!
   Ať žije tiskani ;-)!
   J.

   Vymazat
 3. Rozkošný! Tomáš se má! :)

  OdpovědětVymazat
 4. ježiš já snad taky něco takovýho vyrobík! paráda! a přesně stejný razítka jsem loni koupila v hračkotéce... dělala jsem že pro dětičky, ale tajně pro sebe chi!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa