Asociace

úterý 13. ledna 2015
Od sobotního článku přemýšlím, čím se nejvíc inspiruju při výběru oblečení. Podle čeho se rozhoduju pro konkrétní barvu. Našla jsem ve svých složkách na pinterestu obrázky, které se krásně doplňují. Jsou jako pexeso. Patří k sobě. A tak mě to napadlo udělat tyto koláže.   

Oblečení mě musí těšit, musí být potěšení ho nosit a musím být spokojena při každém pohledu do zrcadla (okna, výkladní skříně....). Proto ho mám spojeno se vším, čím se ráda obklopuju, na co se ráda dívám, co čtu, kam jezdím, na co ráda vzpomínám. Jak jste na tom, vy?

10 komentářů

 1. Asi to mam stejne, ale nedokazala bych to tak pekne napsat. Krasny den, Iveta

  OdpovědětVymazat
 2. Pexeso často nehraju , ale s takovýmto bych se do něj hnedle vrhla...krásné.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne koláže a krásne písanie. Jani si šťastný človek. Ja si to oblečenie tak krásne odôvodniť neviem. Andrea

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám dva způsoby..buď šmejdím štendarama v obchodech a hraju na tzv. lásku na první pohled; anebo to vidím na někom na internetu nebo v nějakém eshopu či katalogu a pak to sháním a buď zjistím, že mi to nesluší, anebo se to přetranformuje právě na tu lásku na první pohled =D (tady pak teda na první obléknutí..)

  Fajn slunečný den,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mít čas šmejdit mezi štendrama, tak jsem úplně švorc. :D Protože vidět věc naživo, neodolám! Díky bohu za mé koláže! :)))

   Vymazat
 5. Ty se Ti povedly ty koláže, mohla bych se na ně dívat pořád...a já mám zásadu, že pokud si neřeknu, že je to fakt supr, ale třeba jen jakž-takž, tak to prostě nekoupím. A tak skoro nic teď nemám:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty se máš! To já vůbec neumím. Já si "fakt supr" říkám skoro u všeho, jsem fakt nemožná! :D Děkuju, Iri! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT