Protiklady

úterý 3. března 2015
Ne nadarmo se říka, že se protiklady přitahují. Tento byt Vás o tom přesvědčí. 2+kk v secesním stylu, s vysokými štukovými stropy, velkými okny, bílými zdmi a parketovou podlahou rovněž v bílé, je doplněn kousky jako jsou oprýskané plechové židle naprosto industriálního rázu nebo skládacím stolem, který na první pohled vzbuzuje pocit, že byl právě donesen z dílny natěračské firmy, a to včetně fleků od barev. Celý byt, přestože má pouze 40 m2, působí neskutečně prostorným dojmem. Vzdušnost podporují dvoukřídlé dveře vedoucí na balkón. Pocit útulnosti a příjemné atmosféry umocňují řezané květiny ve vázách rozmístěné na oknech a nábytku obývacího pokoje.
Jediný barevný akcent bytu jsou skládací židle, velmi chytře umístěné na stěně. Když se sejde větší společnost, o dostatek míst k sezení je tak postaráno. Na stěnách jsou pak velmi zajímavou a neobvyklou dekorací.
Ostatní nábytek je v neutrálních barvách různých odstínů šedé. Vestavěné skříně s bílým korpusem i dvířky splývají se stěnou.
Kuchyň je malá, a proto je v ní využitý prostor do posledního místa od země až po strop. Díky horním skříňkám umístěným ve dvou řadách nad sebou poskytuje dostatek úložného prostoru. Bílá barva kuchyni velmi svědčí, protože je to místnost bez okna. Krásný kontrast je pak dřezová deska v černém lesku
Ložnice velká tak akorát, aby se do ní vešla postel a noční stolek. To však ničemu nevadí, protože díky šatně v hale není potřeba do ložnice vměstnat úložný prostor v podobě šatních skříní. Více fotek tady.


4 komentáře

  1. Fatanstic Frak prostě umí..neviděl jsem jediný byt, který by se mi nelíbil..vždycky tomu dodají neskutečnou atmosféru a duši..do tohoto bych se hned s chutí nastěhoval =)

    Michael
    www.ontheleaf.net

    OdpovědětVymazat
  2. Tak tenhle se mi líbí opravdu moc! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT