To byla vážně príma noc!

neděle 22. března 2015
Pamatujete na větu z filmu Ducháček to zařídí "To by si moh jeden plííííce vymluvit"?? Bylo to úplně v jiném kontextu, ale já si vymluvila plíce, fakt! V pátek odpoledne jsme se sešli a povídali a povídali a povídali až do půlnoci. Bylo to nejlepší. Já miluju lidi, se kterými si toho máte tolik co říct, že vám endorfiny stříkají každým pórem na těle a smějete se tak, až se za břicho popadáte a je to samé "Počkej, počkej, teď já....". Já se tak bavila a tak křičela, abych se dostala ke slovu, že teď ležím jako placka, hrudník mě bolí (vymluvené plíce). Byla mi taky trochu (víc) zima a prochadla jsem a teď mám horečku, ale prímovní zážitek. 
Moc ráda si povídám, ale prostě není jedno s kým. Musí to být ono. A proto ta nemoc. Na znamení, že to bylo ono. Já totiž třeba po bezvadném zážitku dostanu migrénu....a někdy z toho onemocním. Asi samým vyčerpáním. Ale úsměv se mi z obličeje nevytratil a doufám, že to vyležím. 
A vám napovím, že máme zaděláno na další krásný a nejmilejší díl(y) U kávy s.... A taky, že se cítím být hrozně vděčná za to, jak krásný mám život a jaké zajímavé lidi můžu potkávat. Protože, řeknu Vám, já jsem vážně alergická na věty, myslím, že často takto odpovídají kandidátky na Miss, takové to přiblblé nic neříkající "Ráda poznávám nové lidi...", ale ony holky mají asi pravdu. Pokud to teda mají tak, jako to mám já. Je to bezvadné poznávat a potkávat výjimečné lidi. Díky za to! Byl to...prostě příběh!


....a realita je...


Hezkou neděli Vám přeju!! ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT