Parapety

pondělí 13. dubna 2015
Mé knihovny praskají ve švech. Knih a časopisů mám neskutečně a pořád a pořád nakupuju nové. Proč je nevystavit, proč je štosovat jen do polic a schovávat za dvířka skříněk. Šup s nimi na parapet. Knížky jsou pro mě pořád ty nej dekorace. Společně s květinami. Spolu se pak umí krásně doplňovat.... Co máte na parapetech Vy? Myslím, že je škoda tento prostor opomíjet a nedekorovat.


5 komentářů

 1. Já jsem měla nápad, že chci parapety čisté, bez čehokoliv. Ale nevyšlo to. Na jednom jsou milované skalničky a na druhém milované barvičky :D.

  OdpovědětVymazat
 2. My žádný parapety nemáme, všechna okna až na zem... :(

  OdpovědětVymazat
 3. U nás jsou parapety většinou plné. Já tam chci hlavně kytky a nějaké ty vkusné dekorace a děti tam odkládají cokoli a dozdobují vlastními výtvory. Ale halvní problém je, že místo vysněných dubových parapetů zatím máme jen odřezky starých dlaždic. Ale už se na ně blíží řada. Moooc se těším!

  OdpovědětVymazat
 4. na parpapete mám...mačky. Mačky, ktoré neznesú, aby tam bolo čokoľvek iné okrem ich samotných:) Ale inak by tam asi boli knižky, ktoré sú tak či tak v rôznych hromádkach všade po byte a kvety.

  OdpovědětVymazat
 5. Pláču po parapetech, máme střešní okna:-(!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT