Ladím vitrínu

pátek 29. května 2015
Konečně jsem se jala  uspořádat věci ve vitríně. Popravdě bych ji měla moc ráda v kuchyni a měla v  ní své jídelní soupravy a šálky a mísy a....prostě porcelán. Nebo v obýváku, kde bych ji naplnila dekoracemi a do spodních polic uložila plédy a polštáře, které se aktuálně nepoužívají...třeba. Protože je ale v ložnici a tam si moc ráda čtu, bude z ní knihovna á la galerie. Knížkám je vyčleněna ještě jedna velká skříň v obýváku, která je....říkejme tomu "naplněna". Knížek mám opravdu hodně a je mi líto, že nemůžou být všechny na očích. Bojujeme s místem, ale jednou, jednou budu mít knihovnu. Ne skříň, ale místnost. Budu tam mít psací stůl, u kterého budu blogovat a všude kolem budou police s knihami. Těším se. A teď? Když nemám místo? Tak aspoň mým oblíbeným dopřeju naparovat se.


Moc ráda schovávám různé krabičky a prázdné obaly a znovu je využívám. To je případ krabičky tekutého marseilleského mýdla od Compagnie de Provence. Na krabičce je vyobrazen třeba Van Gogh a jiné znaky typické pro Provence. A pak taky černé tubusy od plakátů Ilvy Skarp. Neustále přerámovávám a proto potřebuji plakáty někam uskladnit. Mně se prostě všechno hodí.15 komentářů

 1. Ježiš, ta soška srnečka je nádherná!

  OdpovědětVymazat
 2. Ach, jako vždy krásné a vzbuzující úsměv na rtu! I já bych ráda jednou knihovnu - místnost nebo alespoň knihovnu - kus nábytku svou velikostí odpovídající tomu, co vše do ní potřebuji naskládat. Zatím ty moje chudinky přežívají v mini knihovně Bobby z Ikey a perou se o místo. Tak snad jednou. Snít se může, snít se musí...Krásný den! Kačka L.

  OdpovědětVymazat
 3. Já tě miluju a tu srnečku taky!

  OdpovědětVymazat
 4. Milostný listář dobrá volba! Krásný to máš pravdu moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji nastotisíckrát!! :) Ta knížka je hrozně hezká. :)

   Vymazat
 5. Moc hezká vitrína a moc hezké knihy, Olivko =)

  Krásný víkend,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsi to tak pečlivě nastudoval. Pozorní čtenáři jsou nejlepší! :))

   Vymazat
 6. Krásne uložené knihy v Tvojej vysnenej vitríne. Veľmi sa mi páči srnček a veľmi krásne vyzerajú prázdne zlato-strieborné rámiky na šedom poradí. Veľmi jemné. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já k těm rámům nemám ty zadní strany, k jednomu ani sklo, tak zatím dělají parádu ve stavu, v jakém jsou! :)) Děkuji, Andrejko!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT